Nedēļas nogalē Valgā norisināsies starptautiskas šosejas riteņbraukšanas sacensības

Šās nedēļas nogalē, 19. un 20.jūnijā, Valgā un tās apkārtnē norisināsies prestižas starptautiskas sacensības - Baltijas valstu čempionāts šosejas riteņbraukšanā, kurā būs iespēja redzēt arī Latvijas olimpiešus Tomu Skujiņu, Kristu Neilandu un Emīlu Liepiņu, kas mūsu valsti pārstāvēs Tokijas Olimpiskajās spēlēs.

Sestdien, 19.jūnijā, par Baltijas kā arī Igaunijas, Latvijas un Lietuvas čempionu tituliem sacentīsies jaunāko amatieru un senioru grupu sportisti, juniori, jaunieši un jaunietes. Pedeles upes krastos sestdien notiks arī bērnu sacensības četrās vecuma grupās.

Svētdien, 20. jūnijā, Valgā un tās apkaimē notiks  vīriešu elites, kā arī sieviešu elites, amatieru un junioru sacensības, kā arī vidējo amatieru grupas sacensības.

Elites grupā vienā braucienā startēs Latvijas, Igaunijas un Lietuvas labākie riteņbraucēji, kas pēc mēneša pārstāvēs savas valstis Tokijas Olimpiskajās spēlēs. Valgas sacensībās būs iespēja klātienē vērot Latvijas olimpiešu - Toma Skujiņa, Emīla Liepiņa un Krista Neilanda sniegumu.

Pietiekties sacensībām līdz 16.jūnijam iespējams Latvijas Riteņbraukšanas federācijas mājaslapā lrf.lv.

Sports