Negaidīts panākums komandu čempionātā 2

Smiltenes galda tenisa kluba "Vidzeme" pirmā komanda lielisku sniegumu demonstrēja Latvijas valsts galda tenisa komandu čempionātā Rīgā, 38 komandu konkurencē izcīnot bronzas medaļu. „Vidzemes" otrā komanda čempionāta kopvērtējumā ieņēma 21. pozīciju.

Smiltenes galda tenisa klubs čempionātā nolēma startēt pēc trīs gadu pārtraukuma, piesakot divas komandas. Pirmās sastāvs: Juris Siliņš, Aigars Rubenis, Uģis Plikgalvis un rezervē Viesturs Jundzis. Savukārt otrajā komandā spēlēja: Roberts Jakovičs, Jānis Jermacāns, Ilmārs Kauliņš un Māris Brammanis.

"Vidzemes" pārstāvis J. Siliņš stāsta, ka, izvērtējot konkurentu spēku samērus, kluba sportisti pirmajai komandai prognozēja 5. - 6. vietu, labākajā gadījumā 4., bet otram sastāvam 24. - 26. pozīciju.

"Nospēlējām labāk nekā paši bijām cerējuši. Izcīnījām bronzas medaļu, finālā zaudējot tikai Latvijas Universitātes pirmajai un otrajai komandai, kurā spēlē Latvijas galda tenisa reitinga labākā astotnieka spēlētāji. Galvas tiesu augstāk nospēlēja Aigars un Uģis. Atzinīgi vērtēju arī Viesturu, kurš jebkurā brīdī bija gatavs nomainīt kādu no pamatsastāva spēlētājiem. Slodze bija liela, jo čempionāts norisinājās visu dienu. Arī otra komanda uzrādīja labāku rezultātu nekā prognozējām," komentē J. Siliņš.

19 gadus vecais J. Jermacāns šajā čempionātā piedalījās pirmo reizi un ar komandas sniegumu ir gandarīts. „Konkurence bija diezgan sīva, jo startēja daudz spēcīgu komandu. Man šī bija laba pieredze, jo galda tenisā trenējos tikai nedaudz vairāk kā gadu," saka jaunietis.

Galda tenisa kluba sportisti pateicas Smiltenes sporta centram par atbalstu čempionātā.

Komentāri 2

uhu

Piegriezusies jau šitā melošana un izcelšanās uz citu fona ar melīgiem faktiem, žūrnāliste arī vai nu aitiņa, vai sensāciju medniece.

pirms 9 gadiem, 2011.04.04 09:05

Muti

Aiztaisi muti labāk ja neko nezini!!!
Biji uz tām sacensībām ,redzēji cik bija komandas - protams akd nebiji un neredzeeji - taa kaa beidz stulbi te d*rst !!! Paskaties internetaa tad redzeesi lielais runātāj cik pareizi Juris ir rakstījis par komandu čempionātu ,uzreiz mute būs ciet suni.

pirms 9 gadiem, 2011.04.04 16:40

Sports