Nevar “izārstēt” veco kaiti – vienlīdz labi nospēlēt visas 60 minūtes 1

Ceturtdien notikušajā spēlē ar "Rubeni I" FK "Valka" vīru komanda zaudēja ar 4:14. Nepatīkami.

Jau pirmajā trešdaļā valcēnieši zaudēja ar 1:5. Vienīgos vārtus iemeta Eduards Vjazovs. Otrajā trešdaļā situācija nedaudz uzlabojās. Uz rubeniešu diviem precīziem raidījumiem valcēnieši atbildēja ar trijiem. Otrais periods beidzās ar 4:7. Diemžēl trešā trešdaļa beidzās ar pilnīgu viesu sagrāvi. Laukuma saimnieki iemeta septiņus bezatbildes vārtus.

Pēdējā mājas spēlē Valkas ģimnāzijas sporta hallē FK "Valka" 1. līgas komanda uzņēma spēcīgo viesu komandu "Cēsis/CB", kura pašlaik čempionāta rezultātu tabulā atrodas 2. vietā. Šī bija otrā apļa spēle, un mājniekiem bija jāsamierinās ar zaudējumu 6:11.

Arī pirmā apļa spēle, komandām tiekoties Cēsīs, beidzās ar mājinieku uzvaru 8:6. Tad, gūstot piecus bezatbildes vārtus pirmajā periodā, laukuma saimnieki izskatījās pārliecinoši. Šoreiz Valkas ģimnāzijas sporta hallē spēlei veidojās cits raksturs - mājinieki izskatījās labi. Jau trešajā minūtē pirmos vārtus no Jāņa Tolmaņa piespēles guva Gunārs Ozoliņš.

Pēc minūtes Artis Kazaks rezultātu paaugstināja uz 2:0. Tiesa, cēsnieki pēc tam guva trīs vārtus pēc kārtas, un tikai 19. minūtē Eduards Vjazovs rezultātu izlīdzināja un pusminūti pirms spēles beigām viņš no J. Tolmaņa piespēles valcēniešus izvirzīja vadībā 4:3.

Otrajā periodā viesi atkal guva trīs vārtus pēc kārtas, bet Edgars Lazdiņš no Roberta Līviņa piespēles otrajā trešdaļā panāca 5:6.

Trešo periodu labāk neatcerēties, jo tas aizritēja par labu viesiem, kuri guva piecus vārtus pēc kārtas. Jo īpaši izcēlās viņu līderis Andris Rajeckis, kurš pavisam spēlē iemeta četrus vārtus un veica četras rezultatīvas piespēles. Pēdējos 6. vārtus no Sergeja Kunceviča piespēles 19 sekundes pirms mača beigām guva G. Ozoliņš. Tātad 6:11. Metienu attiecība 43 pret 27 par labu viesiem.

FK "Valka" komandas kapteinis G. Ozoliņš atzina, ka puiši šai spēlei bija īpaši gatavojušies un cerējuši gūt vismaz vienu punktu. Bija ideja spēlēt divās maiņās, taču ne visi komandas dalībnieki var lepoties ar gana labu fizisko izturību, lai pienācīgā tempā sacenstos ar tik spēcīgu komandu. Diemžēl arī rezervistus izmantot neizdevās.

Treneris I. Jēkabsons akcentē, ka komanda nespēj "izārstēt" veco vainu - vienlīdz labi nospēlēt visas 60 minūtes. Komanda tehniski progresē, taču pietrūkst stabilitātes.

Šodien no pulksten 10.00 līdz 16.00 Valkas ģimnāzijas sporta hallē norisinās Latvijas bērnu un jaunatnes 17. čempionāts florbolā zēniem U-16 2. divīzijā.

Pulksten 10.00 Valkas novada BJSS tiksies ar Valmieras BSS. Pulksten 13.00 valcēniešiem pretī stāsies "Jūrmala/BTA U-16", bet spēle ar FK "Rīga" paredzēta pulksten 16.00. Savējos atbalstīt aicināti visi sporta draugi.