“Nissan MTB” noslēgsies Smiltenē

Internetā www.velo.lv ir sākusies pieteikšanās uz "Nissan MTB" kausa izcīņas trešo, noslēdzošo posmu, kas 5. oktobrī notiks Smiltenē.

 

Sacensības galvenokārt plānotas pēc komandu principa, taču var pieteikties arī individuālie braucēji. Sportistiem jārēķinās ar to, ka dalības maksa, tuvojoties sacensībām, palielinās. Lētāk ir pieteikties pēc iespējas ātrāk.

 

Vienlaicīgi ar "Nissan MTB" sacensībām notiks Valkas rajona atklātais čempionāts MTB jeb kalnu riteņbraukšanā sporta klasē un tautas klasē vīriešu un sieviešu grupās.

 

"Nissan MTB Cup" ir starptautisko riteņbraukšanas maratonu sērija kalnu divriteņiem, kas notiek Igaunijā, Somijā un Latvijā. Tautas klasē komandu vērtējumā par godalgotām vietām cīnās "CBM/Smiltene" riteņbraucēji. Somijas posmā smilteniešu komanda izcīnīja pirmo vietu.

 

"Nissan MTB" posmā Smiltenē, Baznīcas laukumā, pulksten 11.00 būs starts ģimeņu braucienam; pulksten 12.00 - sporta klasei; pulksten 12.15 - tautas klasei.

 

Ģimeņu braucienā distances garums būs aptuveni astoņi līdz 10 kilometri; sporta klasē - 70 kilometri (divi apļi), tautas klasē - 35 km (viens aplis). Ģimeņu braucienā bērnus varēs pavadīt vecāki, kuri paši pagūs pārrasties starta un finiša zonā, lai dotos savā distancē.

 

Sporta un tautas klasē distance vedīs pa Tepera, Spiciera un Niedrāja ezeru apkārtni un šiem ezeriem piegulošajiem meža masīviem.

Sports