Nomaina BMX treneri

Aktīvā sezona beigusies, un BMX sportisti savus braucamos nolikuši tālākā stūrī, bet tas nenozīmē, ka netiek kalti nākotnes plāni. Valkas BMX kluba "Alko" labākais braucējs Kristaps Ozoliņš nomainījis treneri. Kā pats uzskata, ir tikai normāli, ja notiek pārmaiņas.

Līdz šim Ozoliņa treneris un padomdevējs bija Latvijas BMX izlases treneris Olafs Lakučs. Tomēr ne vienmēr bija jūtama atdeve, arī treniņos valcēnietim pietrūka konkurences un bara instinkta, tāpēc izlemts par labu pārmaiņām. "Uzskatu, ka tas ir tikai normāli, ja notiek treneru maiņa.

Dzīve nav gara, tāpēc jāpamēģina visi posmi. Izskatās, būs diezgan interesanti un pavisam citādāk, jo tagad likām trīs galvas kopā. Mans fiziskās sagatavotības treneris Agris Freija, es un jaunais padomdevējs Ivo Lakučs no Māra Štromberga aģentūras," atklāj Ozoliņš.

Iepriekšējā sezonā viņa mērķis bija Eiropas un pasaules BMX čempionāta trijnieks amatieru konkurencē, kas izpildīts daļēji un ne visai apmierina pašu sportistu. "Tā kā nākamā ir Olimpiskā sezona, Latvijā elites braucējiem sezonas tikpat kā nav, jo līdz maijam būs tikai divas sacensības, bet formā viņiem jābūt jau februārī. Mans vilciens uz to pusi neiet, tāpēc uzsvaru likšu uz amatieru pasaules čempionātu. Uzstādījums ir pirmā vieta, tāpēc jau martā jābūt uz riteņa," ir pārliecināts Ozoliņš.

Sports