Nordea Rīgas maratona „Sestdienas treniņu sērija” sāksies 18. aprīlī

18. aprīlī, pulksten 10:00 vienu mēnesi pirms Nordea Rīgas maratona, Mežaparkā notiks „Sestdienas treniņu sērijas" pirmais treniņš. Uz treniņu tiek aicināti visi Maratona vēstnieki, partneri, reģistrētie un arī potenciālie Nordea Rīgas maratona dalībnieki. Līdz Maratonam šādi treniņi Mežaparkā kopā ar domubiedriem notiks regulāri, katru sestdienu plkst. 10:00.

 

Skriešanas entuziastu pulcēšanās notiks pulksten 10.00 pie Rīgas Zooloģiskā dārza ieejas. Kopīgais treniņskrējiens notiks 4.5km trasē, ar iespējām pēc paša iniciatīvas trasi pagarināt vai saīsināt, kā arī izvēlēties saviem spēkiem atbilstošu ātrumu. Interneta saite uz ieteicamo maršrutu pievienota zemāk.

 

 

Kopīgo treniņu ideja radās, uzklausot potenciālo Nordea Rīgas maratona dalībnieku vēlmi skriet un gatavoties 17. maija skrējienam kopā, dodot iespēju skrējējiem satikties, komunicēt un iedvesmot vienam otru. Treniņos kopīgi tiek aicināti pulcēties gan skriešanas entuziasti ar ilgstošu skriešanas pieredzi, gan sporta treneri, gan visi tie, kas savu skriešanas karjeru tikai uzsāk.

 

 

Mežaparks kā "Sestdienas treniņu sērijas" norises vieta izraudzīta, jo parka celiņi un takas paver neierobežotas iespējas organizatoru ieteikto maršrutu izmainīt atbilstoši savām spējām un vēlmēm, vienlaicīgi dodot iespēju satikt citus skrējējus. Pēc līdzīga principa darbojas arī Ņujorkas maratona treniņu sērija, kas norisinās slavenajā Centrālparkā.

Uz pirmo treniņu visus aicina Nordea Rīgas maratona ģenerālsponsors Nordea banka.

 

 

Tieši Nordea dotajā brīdī ir lielākā reģistrētā komanda ar 261 dalībnieku. Valdis Siksnis, Nordea bankas vadītājs: „Iespējams, ka Mežaparks ir vispiemērotākā vieta, kur sestdienas rītos pulcēties visiem skriešanas aktīvistiem, lai kopīgi gatavotos Nordea Rīgas maratonam.

 

 

 Es ceru, ka šādi kopīgi treniņi ar domubiedriem kļūs par „veselīgu" rīdzinieku tradīciju, un tie daudzus iedrošinās noticēt saviem spēkiem un pieņemt lēmumu par dalību maratonā. Šobrīd no Nordea bankas jau gandrīz puse no 500 darbiniekiem ir pieteikušies skrējienam, un arī sestdien daudzi no mums noteikti varēs pastāstīt arī par savu gatavošanās pieredzi."

 

 

Ceram, ka 18.aprīļa treniņš būs laba iesildīšanās, lai visi tā dalībnieki pievienotos Lielajai Talkai Mežaparka vai citu Latvijas vietu sakopšanai.

Sports