Norisinās Valkas pilsētas sacensības distanču slēpošanā

Šodien plkst.12 jaunizveidotajā slēpošanas trasē Valkas pagasta teritorijā, netālu no ģenerāļa Pētera Radziņa dzimtajām mājām un piemiņas akmens, sāksies tradicionālās Valkas pilsētas sacensības distanču slēpošanā, aģentūru LETA informēja Valkas domes preses sekretāre Inguna Medne.

 

Paredzēts, ka sacensības notiks, ja āra gaisa temperatūra nebūs zemāka par -15 grādiem pēc Celsija skalas un būs pietiekošs sniega daudzums. Dalībnieku reģistrācija sacensību dienā notiks starta vietā no plkst.11.

 

 

Kā pastāstīja Medne, par sacensību dalībnieku var kļūt ikviens aktīvās atpūtas cienītājs un Valkas iedzīvotājiem dalība sacensībās ir bez maksas.

 

 

Sacensības organizē un vada Valkas dome sadarbībā ar uzaicinātiem tiesnešiem. Uzvarētājus katrā grupā apbalvos ar diplomiem un balvām.

 

 

Lai nokļūtu sacensību vietā, ir jābrauc pa ceļu Valka-Ērģeme līdz autobusa pieturai "Roņi", pie norādes "Ģenerāļa P.Radziņa piemiņas vieta" ir jāgriežas pa labi, pēc apmēram 100 m ir jāgriežas pa kreisi un tad, šķērsojot mājas pagalmu, ir sasniegta slēpošanas trase. Iztīrītajā stāvlaukumā var ērti novietot automašīnas.

Sports