Noskaidro stiprākos Ērģemes smiltīs 4

Ērģemē notikušajā pludmales volejbola turnīrā "Ērģemes dūzis" šogad piedalījās 17 komandas no Ērģemes, Turnas, Lugažiem un Valkas. Pērn to bija par trijām mazāk.

 

Centra laukumā pie dīķa jaunieši spēlē katru vakaru. "Daudzi sevi uzskata par dūžiem, tad nu izlēmām, ka reizi gadā jānoskaidro, kurš tad ir tas īstais dūzis volejbolā," smaida sacensību organizators Mārcis Krams.

 

"Ērģemes dūzis" ir vienas dienas pludmales volejbola turnīrs, kura mērķis ir sapulcēt tos, kuriem brīvo laiku patīk pavadīt spēlējot ar draugiem pludmales volejbolu, un noskaidrot Ērģemes "bīča" dūžus.

 

 

Komandas tika salozētas divās grupās, kur katra izpēlēja ar katru un pēc tam četras labākās no abām grupām iekļuva izslēgšanas spēlēs. Tur spēles notika pēc divmīnusu sistēmas.

 

 

Par "Ērģemes dūžiem 2008" kļuva komanda "Dāņu saldie" (Gints Švecs, Kaspars Upmalis), kuri finālā spraigā cīņā (17:21; 21:16; 19:17) uzvarēja komandu "X" (Imants Zvirbulis, Andris Vīlisters). Trešie palika pagājušā gada turnīra uzvarētāji "2K" (Mārcis Krams, Artis Kazaks) un ceturtie - "Četri" (Juris Mencis, Ivars Šmits).

 

I. Šmits "Ziemeļlatvijai" atzina, ka šis ir lielisks turnīrs, turklāt ļoti demokrātisks - var spēlēt arī tādas komandas, kuru meistarība vēl nav īpaši augsta.

 

 

"Šogad vinnēja tie, kuri patiešām bija stiprākie. Visas pirmās četras komandas bija gana stipras," vērtē Ivars. Viņš izsaka nožēlu, ka Valkā vairs nav neviena pludmales volejbola turnīra. Līdz šim tāds bija Pludmales svētkos, bet nu tie ir pārcelti uz igauņu pusi. I. Šmits ir pārliecināts, ka šajā turnīrā piedalīsies arī nākamgad.

 

Pasākumu atbalstīja Ērģemes pagasta padome un zemnieku saimniecība "Līči". Vairāk informācijas mājas lapā www.freewebs.com/duzis

Komentāri 4

Dūzis

Tiešām labs pasākums un ļoti lielu pateicību izsaku Mārcim Kramam, kurš ir kaistlīgs volejbola spēlētājs un kurš uzņemas katru gadu šo pasākumu uzorganizēt. :)
ar to varu uzteikt valkas sporta skolai un kultūras darbiniekiem sliktu "fui", ja viens cilvēks var uzorganizēt tādu pasākumu bez lielām finansēm, bet valkā vesels bars organizētājiem to nespēj...tapēc tā arī ir Valka.

pirms 12 gadiem, 2008.08.07 13:09

hmmm jaa... paltiesham liels paldies Mārcim Kramam, kurš saorganizēja šo pasākumu..!!!! Visiem bij jautri un interesanti.. :))
Nu un pa Valku runājot... jaa... nav bijis šajā vasarā neviens pasākums sakarā ar pludmali.. jo Es personīgi uzskatu, ka Valkas un citu apkārtējo miestu ļaudis.. patiešām piedalītos šādā pasākumā.. jo pēdējā laikā Pludmales volejbols ir ņēmis apgriezienus... un to ir ļoti iemīlējuši ļaudis.. un it īpaši jaunieši!!!
To pat ar varētu teikt par Valkas Jauniešiem, kuri pie Valkas ģimnāzijas Sporta Halles laukuma.. pavada gandrīz katru vakaru.. jo pats personīgi tur gandrīz katru vakaru redzu ļoti daudz jauniešus azartiski spēlējot Pludmales volejbolu!!! Es uzskatu, ka valkas atbildīgās personas par Sporta aktivitātēm Valkā varētu labot savu kļūdu un sarīkot kādu "Valkas Dūzi" jo Vasara jau vēl nav galā!!!!! ;)

pirms 12 gadiem, 2008.08.07 14:22

Ui Ui

Ui palaidu garām sacenes. Nu nekas-varbūt nākamgad :(

pirms 12 gadiem, 2008.08.07 15:58

Sports