Noslēgusies 1. kārta Smiltenes novada čempionātam volejbolā sieviešu komandām

8.decembrī Variņu pamatskolas sporta zālē notika Smiltenes novada 2019. gada čempionāta volejbolā sieviešu komandām 1. kārta.

Sacensības organizē Smiltenes sporta centrs, sadarbībā ar Smiltenes novada sporta pārvaldi. Sacensību galvenais tiesnesis Māris Stabiņš. 1. kārtā piedalījās astoņas komandas. Pa divām komandām no Apes , Grundzāles un Smiltenes, kā arī  Blomes  un Variņu komandas.

Sacensības notika pēc klasiskā volejbola  6:6 noteikumiem. Savukārt uz visu turnīru (4. kārtas) katra komanda varēja pieteikt deviņas spēlētājas. Komandas spēlēja līdz divu setu uzvarai. Sets tika spēlēts līdz 21 punktam.  

Vispirms veicot izlozi tika noskaidrots kurā apakšgrupā katra komanda spēlēs.

A grupā spēlēja  komandas U-30 , Dzirkstītes , Variņi un Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas komanda.

Šajā grupā pārliecinoši uzvarēja komanda U-30. Otrās komanda Dzirkstītes.

B grupā spēlēja Apes , Blomes un abas Grundzāles pagasta komandas.

Šajā grupā uzvara Apes komandai.


Sīvākā cīņa bija Apes un Grundzāles komandu otrajā setā kur uzvarēja Apes komanda 22:20. Ar tādu pašu rezultātu spēles pirmo setu starp Blomes un Grundzāles komandām uzvarēja Grundzāle. Otrajā setā jau 21:11 par labu Grundzāles komandai. Līdz ar to cīņu no B grupas par 1.-4. vietu turpināja Grundzāles komanda.

Finālspēlēs par 1.-4. vietu uzvarēja komanda U-30. Lielāko pretestību viņām spēles pirmajā setā izrādīja Grundzāles komanda piekāpjoties ar 19:21.

Otrajā vietā Apes komanda. Savukārt spēlē par 3. vietu starp komandām Grundzāle un Dzirkstītes nācās spēlēt trešo setu. Pirmajā setā 21:19 pārākas bija Dzirkstītes , otrajā setā tāds pats rezultāts par labu Grundzālei. Trešo setu uzvarēja Dzirkstītes 15:6.

Cīņā par 5.-8. vietu pārliecinoši savas konkurentes pārspēja Blomes komanda.

Sestajā vietā Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas komanda. Viņām punktu mēģināja atņemt Grundzāles otrā komanda kas spēles pirmajā setā piekāpās ar 20:22.

Septītās Variņu komandas spēlētājas kas cīņā par septīto vietu pārspēja Grundzāles otro komandu.


1. vieta U-30. ( Zanda Beitika , Una Kalnīte , Laura Rubene , Linda Puriņa , Mairita Riekstiņa , Kristīne Miezīte , Alise Aigare, Ance Zvejniece)

2. vieta Ape (Kristiāna Oto  ,ILze Sapuna , Laura Jaunzeme , Ulrika Lība Tetere , Nadīna Bērziņa , Santa Sāre , Rūta Ķelpe , Andra Kaktiņa , Signe Ēvele)

3. vieta Dzirkstītes ( Sintija Ģēģere , Arta Klapare , Guntra Cera , Zane Cīrule , Liene Cīrule un Līga Osma)


Smiltenes novada čempionāta 2019. volegbolā sieviešu komandām pirmās kārtas komandu cīņas tabulas.

Sports