Notiks „AXA bērnu slēpošanas skoliņas” trešais slēpošanas sacensību posms 2

Sestdien, 26. februārī „AXA bērnu slēpošanas skoliņā" Reiņa trasē Siguldā notiks AXA mini slaloma sacensību „Mazais Reinis 2011" trešais posms. Pirmajos divos AXA kalnu slēpošanas sacensību posmos kopā piedalījās aptuveni 100 bērni, kas mērojās spēkiem kalnu slēpošanas prasmēs.

„Jau otro gadu atbalstām „AXA bērnu slēpošanas skoliņu" Reiņa trasē un esam gandarīti, ka ar katru gadu kalnu slēpošanas sacensību dalībnieku skaits pieaug. Turklāt sacensībās piedalās arvien jaunāki dalībnieki - šajā, trešajā, posmā jaunākā dalībniece būs vien 2,5 gadus jauna! Uzskatu, ka tā ir lieliska iespēja visai ģimenei kopā pavadīt sportisku brīvdienu, izbaudot ziemas priekus brīvā dabā," skaidro Sandis Jansons, AS „Rīgas Dzirnavnieks" ģenerāldirektors.

Konsultante Maija Dulle - Sūniņa stāsta, ka „AXA bērnu slēpošanas skoliņa" darbojas jau otro gadu un ir paredzēta bērniem no trīs līdz septiņu gadu vecumam. Apmācības instruktoru vadībā notiek atbilstoši katra bērna slēpošanas iemaņām tīrs līmeņu grupās.

AXA bērnu mini slaloma sacensības „Mazais Reinis 2011" norisinās četros posmos - pirmais un otrais sacensību posms jau norisinājās decembrī un janvārī, bet nākamais notiks jau 26.februārī, savukārt noslēgums paredzēts - 13.martā. Visi sacensību dalībnieki arī šogad enerģijas atjaunošanai balvās no „Rīgas dzirnavnieka" saņems AXA ātri pagatavojamās auzu pārslu biezputras un AXA Active & Fit graudaugu batoniņus.

„Slēpošanas apmācības un sacensības notiek Reiņa trasē „AXA bērnu parkā", kur bērniem ir iespēja apgūt arī snovošanas iemaņas. Parks ir paredzēts bērniem no trīs līdz divpadsmit gadu vecumam un tajā ir ierīkota norobežota nogāze ar SunKid lentes pacēlāju un speciālām spēļu figūrām, apbraucamiem šķēršļiem, kā arī otrā nogāzes pusē ir ierīkota bērniem paredzēta kameršļūkšanas trase," norāda M. Dulle - Sūniņa.

Komentāri 2

zix

Es tikai nesaprotu kapec sadas zinas jaatiecina uz ziemeļļatvijas portālu. Pilnigi nekada sakara ar bijuso Valkas rajonu un galigi nav TOP aktualitate Latvijaa, izskatas vnk pec copy paste darba.

Kapec piemeram neraksta par Ludzas sporta aktivitatem:D?

pirms 9 gadiem, 2011.02.27 10:18

Mix

Tāpēc, lai būtu izvēles iespējas brīvdienās kopā ar bērniem redzēt ko vairāk par Valkas humpalu veikaliem, es tā domāju.

pirms 9 gadiem, 2011.02.28 08:14

Sports