Notiks Baltijas vienotības skrējiens “Sirdspuksti Baltijai”

Atzīmējot Baltijas ceļa 20. gadadienu, 2009. gada 22. un 23. augustā notiks Baltijas vienotības skrējiens „Sirdspuksti Baltijai".

 

Visas 3 Baltijas valstis atjaunos vēsturisko Baltijas ceļu diennakti garā skrējienā, kas sāksies Tallinā un Viļņā un finišēs 23.augusta vakarā plkst. 20:00 Rīgā, pie neatkarības simbola - Brīvības pieminekļa.

 

 

671 kilometru garais maršruts ir sadalīts 1 km stafetes posmos, un ikviens baltietis ir aicināts pievienoties vadošajiem skrējējiem savā izvēlētajā kilometrā.

 

„Sirdspuksti Baltijai" notiek, lai atkal sajustu Baltijas valstu vienotību, atsauktu atmiņā kopīgo cīņu par brīvību un lai pierādītu mūsu nacionālās apziņas dzīvotspēju.

 

 

Reģistrācija skrējienam tiks uzsākta 6. augustā plkst. 12:30 akcijas mājas lapā www.baltijascelam20.lv.

 

 

„Aicinām cilvēkus nolikt savu darāmo, iziet no mājas un skriet - aiz cieņas pret vēsturi, aiz pienākuma pret rītdienu un aiz mīlestības pret savu zemi. Līdz 23. augustam katram būs iespēja izvēlēties savu kilometru un skrienot pievienot savu sirds ritmu kopējam Baltijas pulsam," saka „Sirdspuksti Baltijai" rīkotāji. Aicinājumam pievienojas arī skrējiena patrons - Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers.

 

Aicinām Jūs uz akcijas „Sirdspuksti Baltijai" atklāšanas pasākumu6. augustā plkst. 12:00 pie Brīvības pieminekļa

 

Pasākumā piedalās:

● Valdis Zatlers, Latvijas Valsts prezidents● Skrējiena iniciatori - Latvijas Orientēšanās federācijas pārstāvji● Baltijas ceļa 1989 rīkotāji un dalībnieki ● Sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri piedalīsies Baltijas vienotības skrējienā

 

 

Pasākuma programmā:

● Akcijas pieteikums un pirmo skrējēju reģistrācija ● Prezidenta aicinājums piedalīties Baltijas vienotības skrējienā● Sabiedrībā zināmu cilvēku atskats uz Baltijas ceļu pirms 20 gadiem un motivācija pievienoties skrējienam „Sirdspuksti Baltijai"

 

Lūdzam apstiprināt savu dalību pasākumā, atsūtot atbildi projekta mediju koordinatorei Andai Vaičei uz e-pastu [email protected] vai pa zvanot pa tālruni 20 392 276.

Sports