Notiks masu skrējiens Valga – Valka

12. septembrī uz Valkas - Valgas robežas notiks tradicionālais masu skrējiens Valga - Valka.

 

Starts 1. līdz 6. klašu skolēniem no pulksten 14.00 Valgā, Tartu ielā 68 (Valgas peldētavā pie Pedeles). Distances garums aptuveni viens kilometrs. Savukārt 1995. gadā dzimušajiem un vecākiem starts pulksten 18.00 uz robežas Rīgas un Tartu ielu krustojumā pie Valkas rajona tiesas.

 

Dalībnieku reģistrācija notiks Latvijas un Igaunijas pusēs atsevišķi no pulksten 16.30 līdz 17.30 robežas tuvumā pie Valkas rajona tiesas. Reģistrējoties katrs dalībnieks saņems robežas šķērsošanas zīmi.

 

 

Vīriešiem un sievietēm tās būs atšķirīgās krāsās. Zīme būs rūpīgi jāaizpilda, bet tās otrā puse jānodod tiesnešiem finišā. Katrs dalībnieks finišā saņems ieņemtās vietas numuru, ar kuru piedalīsies izlozē.

 

Skrējiens notiks pa apli. Vispirms tas virzīsies pa Valkas ielām. Tūlīt pēc starta būs jāšķērso robeža pie rajona tiesas un jāskrien pa Rīgas, Sēlijas, Smilšu, Ausekļa, Dārziņa ielu un jāšķērso robeža uz Semināra ielas. Tālāk būs jāskrien pa Valgas ielām un jāfinišē laukumā Igaunijas pusē starta vietā. Distances garums būs aptuveni 3700 metru.

 

Skolēnus vērtēs atsevišķi pa klasēm, kā arī atsevišķi zēnus un meitenes. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems medaļas un krekliņus, no 4. līdz 6. vietai - krekliņi, pārējiem - saldumi.

 

Absolūtajā vērtējumā 1995. gadā dzimušos un vecākus sešus ātrākos vīriešus un sešas ātrākās sievietes apbalvos ar krekliņiem un balvām, bet 7. līdz 12. vietu - ar krekliņiem.

 

Pārējie sacensību dalībnieki, kas veikuši visu distanci, izlozes kārtībā saņems šim skrējienam veltītos krekliņus. Laimīgie numuri būs jau redzami finišā. Kopskaitā izlozēs simts balvu.

Sports