Notiks orientēšanās sacensības "Mamutu medības 2008"

Naktī no šī gada 16.februāra uz 17.februāri Murjāņos notiks piedzīvojumu orientēšanās sacensības "Mamutu medības 2008".

Sacensības rīko bērnu un jauniešu biedrība "Jaunie Vanagi", aģentūrai LETA pastāstīja organizācijā.

 

Arī šogad mamutu medības sagādās daudz iespaidīgu mirkļu un aizraus ar saviem ekstrēmajiem un netradicionālajiem pārbaudījumiem. Jāpārvar būs četru stihiju - uguns, ūdens, zemes un gaisa - šķēršļi. Katrā kontrolpunktā dalībniekiem būs jāpaveic kāds veiklības vai prāta uzdevums, turoties visiem kopā un atbalstot savējos. Ierašanās uz sacensībām paredzēta 16.februāra vakarā Murjāņu sporta ģimnāzijā. Komandas sastāvēs no pieciem medniekiem un tajā obligāti jābūt abu dzimumu pārstāvjiem. Sacensībās varēs piedalīties jaunieši no 14 gadu vecuma, bet pilngadību nesasniegušajiem nepieciešama rakstveida vecāku atļauja.

Pieteikties sacensībām iespējams līdz 11.februārim, zvanot par tālruni 26323559 vai sūtot e-pastu uz adresi "[email protected]".

Sacensību trases garums ir no 15 līdz 20 kilometriem. Paredzēts, ka trasē pavadītais laiks būs no sešām līdz astoņām stundām.

Sacensību rīkošanu atbalsta Rīgas Brīvostas pārvalde, SIA "Gandrs", SIA "Elsana", SIA "Charta" un radio "Naba".

Ar sacensību palīdzību organizatori vēlas stiprināt draugu, klasesbiedru un studiju biedru sadarbību komandā, gūstot jaunu pieredzi un iemaņas. Plānots, ka sacensībās piedalīsies jauniešu komandas no visas Latvijas.

"Jauno Vanagu" jauniešu klubi jau vairākus gadus organizē šāda veida pasākumus. 2003.gadā tika uzsākts "JV dubļu sacīkšu seriāls", kura ietvaros gada laikā notiek vismaz trīs sacīkšu posmi, proti, "Mamutu medības" ziemā, "Zvirbuļa taka" pavasarī un "Dublis" vasaras beigās. Sacīkstes notiek dažādās Latvijas vietās.

"Jaunie Vanagi" ir nevalstiska biedrība, kā arī starptautiskas asociācijas "IFM-SEI" biedrs. "Jaunie Vanagi" apvieno bērnus un jauniešus Rīgā, Liepājā, Madonā, Olainē, Salaspilī, Ogrē un citās Latvijas pilsētās.

 

Sports