Notiks Vidzemes reģiona sporta spēles cilvēkiem ar invaliditāti

Sestdien, 22. augustā Ērģemes pamatskolas sporta laukumā notiks Vidzemes reģiona sporta spēles cilvēkiem ar invaliditāti.

 

Sporta spēles ir Vidzemes reģiona invalīdu organizāciju tradīcija. Smiltenes, Strenču un Valkas novadu biedrības "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" (ATBALSTS) valdes priekšsēdētāja Diāna Vītola norāda, ka sporta spēļu mērķis ir ne tikai veicināt cilvēku ar īpašam vajadzībām sporta aktivitātes, bet arī nodrošināt šiem cilvēkiem sociāli taisnīgu dzīvi.

 

Pagājušajā gadā šādas sporta spēles rīkoja Valmieras invalīdu organizācija, taču šogad tās jārīko biedrībai ATBALSTS.

 

„Bažas radīja ekonomiskā situācija valstī. Bija jautājums, vai sporta spēles šogad nebūs jāatceļ, taču notika gluži pretējais - cilvēki daudz vairāk mobilizējas un grib satikties.

 

 

Atbalstu guvām no pašvaldībām. Par organizatorisko pusi šogad atbild Mārcis Krams ar savu komandu. Balvu fondu nodrošinās Valkas novada dome. Paši dalībnieki segs pusdienu izmaksas, bet biedrība - transporta izmaksas," norāda D. Vītola.

 

„Līdz 20. jūlijam savu dalību Vidzemes reģiona sporta spēlēm cilvēkiem ar invaliditāti apstiprinājušas invalīdu organizācijas no Alūksnes, Cēsīm, Gulbenes, Valmieras, Valkas, Balviem, Limbažiem un Madonas," informē D. Vītola.

 

Viņa pastāsta, ka kopā paredzēti deviņi komandu sporta veidi - šautriņu, lidojošā šķīvīša un portfeļu mešana, basketbola un florbola soda metieni, šaušana ar pneimatisko šauteni, boccio sacensības un tamborēšana. Individuāli paredzēts dalībnieku, kas pārvietojas ratiņkrēslos, rallijs.

 

Sporta spēlēm organizāciju pārstāvji vienā komandā var pieteikt līdz desmit dalībniekiem. Rezultāti tiks noteikti gan starp dalībniekiem katrā sacensību veidā individuāli, gan komandām kopā.

 

 

Pieteikumi par dalību sporta spēlēs sūtāmi līdz 8. augustam uz e-pastu [email protected] vai pa pastu: Rīgas iela 35, Valka, LV- 4701. Pieteikties var arī, zvanot pa tālruni 29272534 vai 26281788.

Sports