Sapratu

Notikušas spēles Smiltenes un Cēsu atklātā čempionāta – “Vudlande” Vidzemes basketbola līgā (VBL)

6.janvārī Smiltenes sporta hallē notika kārtējās “Vudlande” VBL spēles:

1.spēle (2.līgā) –jaunie “Smiltenes BJSS U-17” basketbolisti pret blomēniešu “Bonopartiem”. Samērā līdzīga spēle, kurā U-17 spēlētāju pieļautās kļūdas, reizēm arī pieredzes trūkums un nevajadzīgas piezīmes nolieca spēles svaru kausus par labu “Bonoparti” komandai.  Rezultāts 81:72. “Bonoparti” komandas labā punktus guva Intars Kalniņš 28 punkti, Raitis Balodis 15, Mārtiņš Janavs 12, Andrejs Krišjānis 11, smilteniešiem Ilvars Joksts 41 punkts, Artis Miks Šmits 8.

2.spēle (2.līga) “Grotes” pret “Rūjjiena”.  Pirmajā puslaikā diezgan līdzīga spēle. To rādīja arī rezultāts 39:35 vadībā “Grotes”. Visu izšķīra 3.ceturtdaļa, kuru “Grotes” uzvarēja ar 28 pret 12. Pēdējā ceturtdaļā gan rūjienieši saņēmās, taču ”izlieto ūdeni” vairs sasmelt nespēja. Gala rezultāts 82:67 “Grotes” komandas labā. “Grotes rezultatīvākie bija Ingars Čakārnis 36 punkti, Armīns Ozoliņš  26, rūjieniešiem Alberts Leska 26, Edgars Roze 14.

3.spēle (2.līga) – tikās komandas “BK Smiltene 35+”  pret Cēsu “Metālu pasauli”. Veiksmīgs spēles sākums smilteniešiem ļāva pārņemt vadību jau no spēles sākuma un tā visu spēli arī neļaut pretiniekiem pietuvoties tuvāk kā par 5-7 punkti. Pēdējā ceturtdaļā cēsinieki visiem spēkiem centās mainīt situāciju uz rezultātu tablo, taču smilteniešu aizsardzība bija līmenī un cēsiniekiem nācās atzīt “BK Smiltene 35+” pārākumu 60: 50. Smilteniešiem precīzākie bija Ritvars Neupakojevs 14 punkti, Andris Jaundzems 13, Elgars Felcis 12, Mārtiņš Pelēcis 10. Precīzākie komandai “Metālu pasaule” - Dairis Putniņš 16, Jurijs Timaškovs un Elvis Jakovļevs pa  12.

4.spēle (2.līga) – tikās  smilteniešu “99-tie” pret “BK Cēsis 2/CPSS”. Kā jau bija gaidāms, tā arī notika – cēsinieki spēlēja ātru basketbolu un bija precīzi metienos gan no tuvākas, gan tālākas distances. Savukārt smiltenieši 1.puslaikā tā arī nevarēja atrast savu spēli. 2.puslaikā “99-tie” nedaudz izlīdzināja spēli un arī sāka krāt punktus, taču nebija ne mazāko šaubu par cēsinieku uzvaru. Rezultāts 95:63 “BK Cēsis 2/CPSS” komandas labā.  Precīzākie komandai “BK Cēsis 2/CPSS" Didzim Mališevam un Kristapam Kiršteinam pa 19 punkti, Mārtiņam Vīņaudam 18, “99-tiem” Jānim Krastiņam 23, Marekam Dambītim 16, Rūdolfam Avotam 11.