Novuss: Kausu aizved igaunis

Ir izcīnīts Smiltenes novada kauss novusā. Balva aizceļoja uz ārzemēm, jo sacensībās uzvarēja igauņu sportists Gerts Muils.

 

Atklātās sacensības kausa izcīņā šomēnes notika Variņu pamatskolas sporta zālē. Ieradās 23 sportisti. Visvairāk bija vietējo novusistu no Variņiem - seši sportisti. Pieci novusa spēlētāji atbrauca no Naukšēniem, pieci - no Igaunijas pilsētas Rakveres. Pārstāvēta bija arī Smiltene, Palsmane, Ranka, Rīga, Rūjiena un Igaunijas pilsēta Vīlande.

 

"Sacensības bija spraigas un ļoti interesantas, jo ieradās sportisti, kuri lieliski pārvalda novusa spēli. Līdz ar to Variņu komandām izdevās lielisks treniņš, lai sagatavotos Latvijas Novusa federācijas rīkotajam valsts čempionātam vīriešu komandām," saka novusa komandas "Variņi" kapteinis Mārtiņš Kalns.

 

G. Muils no Igaunijas pilsētas Vīlandes uzvarēja, iegūstot 48 punktus. Otro vietu izcīnīja Māris Putniņš (Naukšēni; 42 punkti); trešo vietu - Tonu Kasks (Igaunija; 41 punkts).Pirmajā sešniekā iekļuva arī igaunis Hillars Elva (41 punkts); palsmanietis Sergejs Valbergs (38 punkti); varinietis Mārtiņš Kalns (38 punkti).

Sports