Nūjošana – fizisko aktivitāšu veids ikvienam vecumam 1

Alūksnes rajona Alsviķu pašvaldība visus nūjošanas interesentus aicina uz otro sportisko aktivitāšu ciklu "Atklāj sevi". Tas ir organizēts sadarbībā ar Tautas sporta asociāciju.

 

Saiets paredzēts 19. jūlijā. Pulksten 11.30 paredzēta dalībnieku reģistrācija. Speciālisti uzskata, ka nūjošana jeb ziemeļu staigāšana ir drošas, veselīgas un biomehāniski pareizas kustības jeb intensīvs staigāšanas veids, izmantojot speciālas nūjas.

 

 

Tās ir nepiespiestas un mainīgas kustības, kas nodarbina apmēram 600 muskuļu grupas jeb 90 procentu ķermeņa muskulatūras, turklāt visas muskuļu grupas nodarbinātības vienmērīgi.

 

 

"Šī nodarbe ir fizisko aktivitāšu veids, ko viegli apgūt ikvienā vecumā, un tas ir piemērots visiem, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un tai nav laika apstākļu ierobežojuma," pārliecināta projekta vadītāja Zigrīda Sinate.

 

Interesenti ir aicināti pieteikties līdz 15. jūlijam pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni 29429914. Ja nav līdzi savu nūju, tad tad tās varēs saņemt saieta vietā, uzrādot pasi. Nūjošanas pareizo tehniku palīdzēs apgūt pieredzējuši pasniedzēji.

 

Saietā paredzētas arī citas sportiskas aktivitātes strītbols 3x3 un pludmales volejbols 2x2. Alsviķos esot arī interesanti apskates objekti un tos varēs apmeklēt gida pavadībā.

 

 

Organizatori gaida arī ģimenes ar bērniem un darba kolektīvus, kuru ikdienā ir ienākušas sporta aktivitātes. Valkas rajonā nūjošana vēl nav kļuvusi par masveida parādību, taču aizmetņi šai nodarbei ir.

 

Alsviķu pagasta padome ir uzsākusi īstenot sporta pārvaldē atbalstītu projektu "Fiziski attīstīta un sportiska jaunatne - veselīgi attīstītas sabiedrības pamats". Pirmais sportisko aktivitāšu pasākums bija "Visi kopā".

Komentāri 1

Sports