Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Optimista” rudens skriešanas sezona noslēgusies

Valkas novada lielākais skriešanas seriāla “Optimists” rudens sezona sākās 5. septembrī, bet gada kopvērtējuma uzvarētājus apbalvos ceturtdien, 17. oktobrī, pulksten 18 Valkas kultūras namā.

Šīs publikācijas tapšanas brīdī pirmdien vēl nebija apkopoti kopvērtējuma rezultāti, taču Valkas novada domes sporta speciālists Māris Koops “Ziemeļlatvijai” pastāstīja, ka aizvadītais gads iezīmējies ar sportistu aktivitātes nelielu kritumu. “Iespējams, tas noticis nereti nelabvēlīgo laikapstākļu dēļ. Ja pirmajās divās kārtās bija patīkami, tad nākamajās tiesneši izjuta aukstumu un rudens vēsumu. Protams, organizatori to nevar ietekmēt. Pieļauju, ka daudzi vecāki savas atvases centās pasargāt no iespējamiem veselības traucējumiem,” komentē M. Koops. Visvairāk dalībnieku reģistrēts tieši sezonas sākumā.
Kā nolikumā paredzēts, pirmo trīs vietu ieguvējus pa vecuma grupām apbalvos ar balvām gan pavasara, gan rudens kārtās. Dalībnieki, kuri ir startējuši vismaz piecās kārtās pavasarī un tikpat daudz rudenī, piedalīsies galvenās balvas – velosipēda – izlozē.
Vērtējums ģimenēm I grupa – divi pieaugušie (vīrs un sieva). II grupa – viens pieaugušais (māte, tēvs, vecmamma vai vectēvs) un bērns vai bērni līdz 19 gadu vecumam. III grupa – divi pieaugušie (māte un tēvs vai vecmamma un vecaistēvs) un bērns vai bērni līdz 19 gadu vecumam.
M. Koops akcentē, ka dāvanu būs daudz, jo dalībnieki sacenšas deviņās vecuma grupās sievietēm un vīriešiem. Tātad kopā 54 apbalvojamie. Saskaņā ar tradīciju  ģimeņu vērtējumā uzvarētāji saņems kliņģerus.

Sports