Orientēšanās: Lepojas ar mazbērnu sasniegumiem 4

15. oktobrī Jaunkalsnavā norisinājās Madonas novada atklātais čempionāts orientēšanās sportā vidējā distancē. Sacensības notika jaunā interesantā kartē, kurā līdz šim vēl nebija skriets.

Pārsvarā priežu mežs ar labu skrienamību, nedaudziem purviem un jaunaudzēm. Sacensībās piedalījās arī deviņi Smiltenes novada orientieristi. Seši no viņiem tika godalgoto trijniekā.Neskatoties uz to ka šīs vairs nebija Latvijas kausa sacensības, sacīkste īpaši nozīmīga bija Agnijai un Ilgvaram Caunēm.

Viņi ar nepacietību gaidīja šīs sacensības, jo Jaunkalsnavā pašlaik dzīvo viņu vectētiņš Andrejs Koļencevs. (Viņš agrāk dzīvoja Smiltenē un organizēja, tiesāja un piedalījās zolītes sacensībās.)

Vectēvs, sagaidot savus mazbērnus finišā, varēja būt īpaši lepns un priecīgs, jo Agnija uzvarēja grupā S-10 un Ilgvars grupā V-12, kļūstot par Madonas novada čempioniem.

S-12 grupā Elīna Skopāne šoriez finišēja otrajā vietā, otrā vieta arī Artūram Pauliņam grupā V21E, trešajās vietās finišēja Māris Stabiņš V-35 un Aldis Lapiņš V-45.

Savukārt piektie desmitgadīgo grupās Annija Slikšjāne un Renārs Akmins. Šajā vecumā vēl 11. vieta Ronaldam Ornikam.