Orientēšanās: Medaļu raža novākta

Aizvadītajā sestdienā Rankas pagasta "Lācītēs" pulcējās orientieristi, lai cīnītos par Gulbenes kausiem. Sacensības vienlaikus bija Latvijas kausa etaps, kurā joprojām ar līdera krekliem mugurā startēja Smiltenes novada talantīgie orientieristi Elīna Skopāne un Ilgvars Caune. Abiem izdevās uzrādīt līderu cienīgu rezultātu.

V-12 grupā I. Caune izcīnīja uzvaru, bet S-12 E. Skopāne uzrādīja otro labāko rezultātu. Veiksmīgas sacensības šīs bija vēl citiem Smiltenes BJSS - OK "Azimuts" komandas dalībniekiem. No 28 novada sportistiem puse izcīnīja vietu labāko trijniekā.

Gulbenes kausus savās vecuma grupās izcīnīja: S-8 Anna Anete Strazdiņa, S-35 Ieva Godiņa un S-45 Gunta Dudele. Pie sudraba godalgām tika S-10 sportiste Agnija Caune, S-45 Videga Gaigala, V-14 Matīss Slikšjānis, V-16 Valdemārs Nulle, V-35 Mārtiņš Godiņš un V-60 Aldis Lapiņš. Savukārt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa V-20 Jānis Nulle, bet V-35 Māris Stabiņš un V-50 Guntars Puntulis.Orientēšanās treneris M. Stabiņš informē, ka panākumus guva arī Valkas novada sportisti.

Uzvarētājas godā S-10 grupā tika Madara Vaļģe, V-45 konkurencē 2. Ēriks Ūdris , S-40 3. Ilze Vaļģe un S21B Maija Gudēna. Olimpiskajā sešniekā vēl finišēja Zanda Stabiņa, Aiva Skopāne, Renārs Akmins, Edgars Spirido un Vents Lupkins. "Protams, priecē labie rezultāti, jo pēc nedēļas Smiltenē notiks Latvijas čempionāts, kur konkurence būs krietni nopietnāka un lielāka," komentē M. Stabiņš.

Atgādinām, ka Latvijas orientēšanās čempionāts vidējā distancē un stafetē Smiltenes apkaimē notiks 3. un 4. septembrī.