Orientēšanās: Pretī zelta rudenim

Sējas novadā jau trīsdesmit sesto reizi notika orientēšanās sacensības "Siguldas rudens". Šoreiz sacensībām bija pieteikušies nedaudz mazāk kā divsimt dalībnieku, viņu vidū arī Valkas rajona orientieristi.

 

Ņemot vērā, ka šīs nebija Latvijas kausa sacensības, dalībnieku skaits tajās bija liels. Orientieristiem sacensības šķita interesantas ar to, ka sportisti startēja ar kopējo startu.

 

 

"Bieži vien visu distanci vairākums grupas dalībnieku noskrien kopā un tikai finišā noskaidrojas vietu sadalījums. Šoreiz tā arī bija V16 grupā, kur finišā Valkas rajona bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi savā starpā noskaidroja, kuram vairāk atlicis spēks finišam," saka orientierists Māris Stabiņš.

 

Uzvarēja Artūrs Gulbis, 2. vietā Eduards Ārgulis, bet 3. vietā finišēja Edgars Spirido. Savukārt viņu treneris Māris Stabiņš VB grupā izcīnīja 3. vietu. "Tā bieži nenotiek, kad vienas komandas sportisti izcīna pirmās trīs vietas kādā no grupām. Jāpiebilst gan, ka stiprākie šīs grupas orientieristi šajās sacensībās nepiedalījās, jo startēja Baltijas junioru kausā Zviedrijā," saka sportists.

 

Šīs bija vienas no retajām sacensībām, kurās atzīmēšanās kontrolpunktos notika kontrolkartiņās, nevis izmantojot elektroniku. Labākie "Siguldas rudens" sportisti ieguva oriģinālas māla balvas.

Sports