Orientēšanās sacensības Suunto Games

29.-30. septembrī Igaunijā Ootsipallu apkārtnē  jau 30-to reizi notika orientēšanās sacensības Suunto Games.

Arī uz tām devās kupls pulciņš Azimuts OK-Sm BJSS sportistu.

Sacensību pirmajā dienā uzvaras izcīnīja un ar garšīgajām Suunto šokolādītēm tika apbalvotas Agnija Caune , Anete Anna Strazdiņa un Ieva Godiņa.

Pēc sacensību otrās dienas vietu uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena saglabāja Ieva Godiņa grupā N40 un  Anete Anna Strazdiņa N16B. Šajā grupā vēl trešajā vietā Annija Slikšjāne.

Kā jau tas tika paredzēts Agnijai Caunei nācās sadalīt vietas uz godapjedestāla ar māsām Botovām no Krievijas.

Agnija  uzrādot dienas trešo labāko laiku, divu dienu summā  33 sekundes piekāpās Elizavetai Botovai , trešajā vietā atstājot viņas māsu Anastasiju Botovu. Labākā igauniete Teele Telgma finišēja ar ceturto rezultātu.

 N10 grupas meitenēm Kitijai Abulai ar otrajā dienā izcīnīto uzvaru tomēr bija par maz lai pakāptos no pirmajā dienā iekarotās otrās pozīcijas uz pirmo. Viņu no uzvarētājas šķīra vien 15 sekundes. Piektajā vietā šajā grupā Marta Morīte. Viņai līdz goda pjedestālam pietrūkst nepina minūte.

Mārtiņam Godiņam grupā M40 pateicoties otrajā dienā uzrādītajam trešajam labākajam rezultātam izdevās pacelties no sestās vietas uz ceturto.

Savukārt grupā M65 kurā startēja 32 sportisti, tajā skaitā 11 sportisti no Somijas Aldis Lapiņš izcīnīja 18. vietu.

Māris Stabiņš pēc 29.septembra starta Latvijas čempionātā maratonā  Suunto Games otrajā dienā uzrādīja dienas 13-to rezultātu grupā M50.

Sacensību rezultāti apskatāmi šeit.

Sports