Orientēšanās: Saņem līdera kreklu

Baldones apkārtnē vienas no šīs sezonas veiksmīgākajām sacensībām sestdien aizvadīja Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi un OK "Azimuts" sportisti. Labākajiem pirms sacensībām pasniedza Latvijas kausa līderu kreklus. No Smiltenes novada orientieristiem gods šajā kreklā bija startēt Elīnai Skopānei.

Sporta skolas audzēkņu orientēšanās treneris Māris Stabiņš informē, ka Baldones apkārtnē notikušais Rīgas atklātais čempionāts orientēšanās sportā lielākoties bija skujkoku mežā un vidēja izmēra kāpās.

Skrienamība bija no labas līdz vidējai. "Apvidus bija līdzīgs kā pie Strenčiem, kur notika viena no Azimuta kārtām. Šīs bija vienas no veiksmīgākajām sacensībām šogad, jo deviņi no mūsējiem kāpa uz goda pjedestāla," stāsta M. Stabiņš.

Pirmās vietas ieguva Agnija Caune S10 grupā, Ilgvars Caune V12 un M. Stabiņš V21B. Otrās vietas izcīnīja Elīna Skopāne S12 un Anete Čama S14. Trešās vietas godalgas saņēma Anna Anete Strazdiņa S8, Zanda Stabiņa, S10, Ieva Godiņa un Gunta Dudele S35.

Ar ceturto vietu nācās samierināties Ramonai Ruņikovičai S8 un Nikam Ramanim V14. Olimpiskajā sešniekā vēl tika 5. vietas ieguvējs Mārtiņš Godiņš V35 un 6. Matīss Slikšjānis V14.

Šobrīd divi sporta skolas audzēkņi Anete Čama un Valdemārs Nulle pošas uz Itāliju, kur 20. maijā pārstāvēs Latviju Pasaules skolēnu čempionātā. "Novēlēsim viņiem atgriezties ar labiem rezultātiem," vēl M. Stabiņš.

Uzmanību orientieristiem! Vēl līdz 19. maijam par zemāko dalības maksu var pieteikties Baltijā lielākajiem orientēšanās sporta svētkiem "Kāpa 2011", kas no 1. līdz 3. jūlijam notiks Smiltenes apkārtnē. Pieteikties par lielāku samaksu varēs līdz pat jūnija vidum.

Sports