Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

AZIMUTA 1. kārtas rezultāti

VA Distance (1): 23 KP 6.30 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1973 Otārs Putrālis            OK AZIMUTS 00:39:47

 2.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTS 00:43:44 +03:57

 3.  1944 Ilmārs Ķauķītis           OK AZIMUTS 00:49:17 +09:30

 4.  1287 Jānis Bormanis            Grundzāle  00:49:43 +09:56

 5.  3752 Atis Kalējs               Gaujiena   00:49:50 +10:03

 6.  2513 Ilgvars Caune             Grundzāle  00:52:49 +13:02

 7.  1960 Uldis Velps               OK AZIMUTS 00:57:14 +17:27


SA Distance (2): 17 KP 5.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTS 00:48:28

 2.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTS 00:55:39 +07:11


S35 Distance (2): 17 KP 5.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Ieva Veģere               Ozons      00:57:58


V45 Distance (2): 17 KP 5.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTS 00:38:35

 2.   675 Ilmārs Brikmanis          Individuāl 00:43:53 +05:18

 3.    88 Kārlis Magons             OK AZIMUTS 00:46:45 +08:10

 4.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle  00:48:13 +09:38

 5.  1962 Guntars Cīrulis           OK AZIMUTS 00:49:16 +10:41

 6.  1984 Aigars Savickis           OK AZIMUTS 00:49:30 +10:55


V35 Distance (2): 17 KP 5.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2626 Ēriks Ūdris               Meridiāns  00:36:10

 2.  5050 Oskars Mucenieks          Smiltene   00:37:48 +01:38

 3.  3689 Raivis Kalniņš            OK Alūksne 00:38:51 +02:41

 4.  5107 Dainis Bormanis           OK AZIMUTS 00:41:41 +05:31


V16 Distance (2): 17 KP 5.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1217 Reinis Putrālis           OK AZIMUTS 00:47:22

 2.  2631 Druvis Čakārnis           Smiltene   00:53:20 +05:58

 3.  2690 Oto Rainers Strazdiņš     RJCJD      01:03:50 +16:28


VB Distance (2): 17 KP 5.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2698 Rubens Pāvils Šulcs       OK AZIMUTS 00:35:41

 2.  2655 Raivis Ošiņš              Smiltene   00:48:13 +12:32

 3.  5064 Kaspars Lārmanis          Aumeisteri 00:51:40 +15:59

 4.  5065 Kalvis Punte              Smiltene   00:51:58 +16:17

 5.  5121 Gaidars Caune             OK AZIMUTS 00:52:46 +17:05

 6.  1975 Jānis Kuprišs             Grundzāle  00:57:45 +22:04

 7.  1214 Didzis Čakārnis           Smiltene   01:01:03 +25:22


SB Distance (3): 15 KP 4.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1963 Gunta Dudele              OK AZIMUTS 00:45:26

 2.  2522 Antra Ķikute              Ķikuti - 9 00:49:42 +04:16

 3.  5038 Elita Šulca               OK AZIMUTS 01:17:46 +32:20


S45 Distance (3): 15 KP 4.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  3613 Dace Ikšele               Jaunpiebal 00:45:03


V55 Distance (3): 15 KP 4.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTS 00:49:18

 2.   272 Andris Cekuls             Cēsis      01:03:34 +14:16

 3.  5599 Mārtiņš Latvers           RJCJD      01:14:13 +24:55

 4.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTS 01:15:01 +25:43


S16 Distance (3): 15 KP 4.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2501 Elīna Skopāne             RJCJD      00:44:24

 2.  1977 Zanda Stabiņa             RJCJD      00:47:12 +02:48

 3.  5096 Una Ērmane                RJCJD      01:10:00 +25:36

 3.  2649 Agnija Caune              OK AZIMUTS 01:10:00 +25:36


VC Distance (3): 15 KP 4.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   115 Zaļais Zaļais             OK "Baisie 00:45:10


V14 Distance (3): 15 KP 4.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2689 Renārs Akmins             OK AZIMUTS 00:58:14

 2.  2636 Klāvs Ozoliņš             OK AZIMUTS 00:58:50 +00:36

 3.  5117 Juris Ozols - Ozoliņš     RJCJD      02:07:49 +69:35

 4.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD      02:08:24 +70:10


S55 Distance (4): 15 KP 3.60 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2197 Ilona Vandāna             Seniors    01:09:32

 2.  1901 Andra Veita               Individuāl 01:10:38 +01:06


SC Distance (4): 15 KP 3.60 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1991 Renāte Lapiņa             OK AZIMUTS 00:42:34

 2.  5062 Ieva Punte                OK AZIMUTS 00:44:47 +02:13

 3.  6622 Laura Savicka             OK AZIMUTS 00:57:09 +14:35

 4.  1976 Dina Kaupe                OK AZIMUTS 01:02:03 +19:29

 5.  5063 Sanita Lārmane            Aumeisteri 01:05:56 +23:22

 6.    98 Ilze Ciemiņa              Silva      01:18:46 +36:12

 7.  5120 Sanita Ošiņa              Individuāl 01:21:40 +39:06

 8.  5071 Dace Miezīte              OK AZIMUTS 01:21:57 +39:23

 9.  5113 Viktorija Bruņina         Individuāl 01:22:42 +40:08


V65 Distance (4): 15 KP 3.60 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2505 Anatolijs Štainmilers     Seda       00:55:35


S14 Distance (4): 15 KP 3.60 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2699 Karīna Krumeņa            OK AZIMUTS 00:43:50

 2.  5004 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle  00:44:18 +00:28

 3.  1951 Dārta Cīrule              OK AZIMUTS 01:00:08 +16:18

 4.  5102 Daniela Brikmane          Bilska     01:01:18 +17:28

 5.  5091 Paula Kubuliņa            RJCJD      01:11:08 +27:18

 6.  6609 Kristīne Miezīte          OK AZIMUTS 01:23:05 +39:15


S12 Distance (5): 9 KP 2.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5047 Hanna Gabriela Ziemiņa    OK AZIMUTS 00:26:58

 2.  6618 Dita Spalviņa             OK AZIMUTS 00:41:16 +14:18

 3.  6617 Madara Celma              OK AZIMUTS 00:52:17 +25:19

 4.  6608 Zane Miezīte              OK AZIMUTS 00:55:19 +28:21

 5.  6607 Agnese Jaunmuktāne        OK AZIMUTS 00:56:02 +29:04

 6.  6606 Anda Jaunmuktāne          OK AZIMUTS 00:58:22 +31:24

 7.  6620 Kristiāna Kļāviņa         OK AZIMUTS 01:14:21 +47:23


V12 Distance (5): 9 KP 2.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5049 Renārs Kļaviņš            Grundzāle  00:28:12

 2.  3773 Austris Kalniņš           OK Alūksne 00:29:24 +01:12

 3.  5116 Daniels Blāķis            RJCJD      01:35:09 +66:57

 4.  5118 Toms Kozinda              RJCJD      01:35:24 +67:12

 5.  5114 Ričards Mūrnieks          RJCJD      01:37:32 +69:20

 6.  5115 Vilnis Buldurs            RJCJD      01:41:30 +73:18


S10 Distance (6): 5 KP 1.50 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5111 Anete Stabiņa             Grundzāle  00:13:07

 2.  5097 Kitija Abula              Grundzāle  00:13:37 +00:30

 3.  6613 Sindija Jirgensone        OK AZIMUTS 00:29:44 +16:37


V10 Distance (6): 5 KP 1.50 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  6614 Jānis Ošins               OK AZIMUTS 00:09:16

 2.  6610 Emīls Čukurs              OK AZIMUTS 00:13:01 +03:45

 3.  5122 Matīss Kalniņš            Grundzāle  00:15:15 +05:59

 4.  5125 Markuss Jānis Pommers     Grundzāle  00:16:01 +06:45

 5.  5123 Markuss Artūrs Ozols      Grundzāle  00:16:03 +06:47

 6.  5124 Eduards Ķesteris          Grundzāle  00:16:04 +06:48

 7.  6601 Dāvis Grabovskis          OK AZIMUTS 00:27:37 +18:21


VV Distance (7): 11 KP 5.60 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    17 Atis Heinols              ZVOC       00:36:01

 2.    26 Māris Heinols             ZVOC       00:44:06 +08:05

 3.  5126 Uģis Ozols                ZVOC       01:04:23 +28:22


#1 Distance (VA): 23 KP 6.30 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  1973 Otārs Putrālis            OK AZIMUTSVA       00:39:47

 2.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTSVA       00:43:44 +03:57

 3.  1944 Ilmārs Ķauķītis           OK AZIMUTSVA       00:49:17 +09:30

 4.  1287 Jānis Bormanis            Grundzāle VA       00:49:43 +09:56

 5.  3752 Atis Kalējs               Gaujiena  VA       00:49:50 +10:03

 6.  2513 Ilgvars Caune             Grundzāle VA       00:52:49 +13:02

 7.  1960 Uldis Velps               OK AZIMUTSVA       00:57:14 +17:27


#2 Distance (SA,S35,V45,V35,V16,VB): 17 KP 5.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  2698 Rubens Pāvils Šulcs       OK AZIMUTSVB       00:35:41

 2.  2626 Ēriks Ūdris               Meridiāns V35      00:36:10 +00:29

 3.  5050 Oskars Mucenieks          Smiltene  V35      00:37:48 +02:07

 4.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTSV45      00:38:35 +02:54

 5.  3689 Raivis Kalniņš            OK AlūksneV35      00:38:51 +03:10

 6.  5107 Dainis Bormanis           OK AZIMUTSV35      00:41:41 +06:00

 7.   675 Ilmārs Brikmanis          IndividuālV45      00:43:53 +08:12

 8.    88 Kārlis Magons             OK AZIMUTSV45      00:46:45 +11:04

 9.  1217 Reinis Putrālis           OK AZIMUTSV16      00:47:22 +11:41

10.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle V45      00:48:13 +12:32

10.  2655 Raivis Ošiņš              Smiltene  VB       00:48:13 +12:32

12.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTSSA       00:48:28 +12:47

13.  1962 Guntars Cīrulis           OK AZIMUTSV45      00:49:16 +13:35

14.  1984 Aigars Savickis           OK AZIMUTSV45      00:49:30 +13:49

15.  5064 Kaspars Lārmanis          AumeisteriVB       00:51:40 +15:59

16.  5065 Kalvis Punte              Smiltene  VB       00:51:58 +16:17

17.  5121 Gaidars Caune             OK AZIMUTSVB       00:52:46 +17:05

18.  2631 Druvis Čakārnis           Smiltene  V16      00:53:20 +17:39

19.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTSSA       00:55:39 +19:58

20.  1975 Jānis Kuprišs             Grundzāle VB       00:57:45 +22:04

21.     0 Ieva Veģere               Ozons     S35      00:57:58 +22:17

22.  1214 Didzis Čakārnis           Smiltene  VB       01:01:03 +25:22

23.  2690 Oto Rainers Strazdiņš     RJCJD     V16      01:03:50 +28:09


#3 Distance (SB,S45,V55,S16,VC,V14): 15 KP 4.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  2501 Elīna Skopāne             RJCJD     S16      00:44:24

 2.  3613 Dace Ikšele               JaunpiebalS45      00:45:03 +00:39

 3.   115 Zaļais Zaļais             OK "BaisieVC       00:45:10 +00:46

 4.  1963 Gunta Dudele              OK AZIMUTSSB       00:45:26 +01:02

 5.  1977 Zanda Stabiņa             RJCJD     S16      00:47:12 +02:48

 6.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTSV55      00:49:18 +04:54

 7.  2522 Antra Ķikute              Ķikuti - 9SB       00:49:42 +05:18

 8.  2689 Renārs Akmins             OK AZIMUTSV14      00:58:14 +13:50

 9.  2636 Klāvs Ozoliņš             OK AZIMUTSV14      00:58:50 +14:26

10.   272 Andris Cekuls             Cēsis     V55      01:03:34 +19:10

11.  2649 Agnija Caune              OK AZIMUTSS16      01:10:00 +25:36

11.  5096 Una Ērmane                RJCJD     S16      01:10:00 +25:36

13.  5599 Mārtiņš Latvers           RJCJD     V55      01:14:13 +29:49

14.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTSV55      01:15:01 +30:37

15.  5038 Elita Šulca               OK AZIMUTSSB       01:17:46 +33:22

16.  5117 Juris Ozols - Ozoliņš     RJCJD     V14      02:07:49 +83:25

17.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD     V14      02:08:24 +84:00


#4 Distance (S55,SC,V65,S14): 15 KP 3.60 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  1991 Renāte Lapiņa             OK AZIMUTSSC       00:42:34

 2.  2699 Karīna Krumeņa            OK AZIMUTSS14      00:43:50 +01:16

 3.  5004 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle S14      00:44:18 +01:44

 4.  5062 Ieva Punte                OK AZIMUTSSC       00:44:47 +02:13

 5.  2505 Anatolijs Štainmilers     Seda      V65      00:55:35 +13:01

 6.  6622 Laura Savicka             OK AZIMUTSSC       00:57:09 +14:35

 7.  1951 Dārta Cīrule              OK AZIMUTSS14      01:00:08 +17:34

 8.  5102 Daniela Brikmane          Bilska    S14      01:01:18 +18:44

 9.  1976 Dina Kaupe                OK AZIMUTSSC       01:02:03 +19:29

10.  5063 Sanita Lārmane            AumeisteriSC       01:05:56 +23:22

11.  2197 Ilona Vandāna             Seniors   S55      01:09:32 +26:58

12.  1901 Andra Veita               IndividuālS55      01:10:38 +28:04

13.  5091 Paula Kubuliņa            RJCJD     S14      01:11:08 +28:34

14.    98 Ilze Ciemiņa              Silva     SC       01:18:46 +36:12

15.  5120 Sanita Ošiņa              IndividuālSC       01:21:40 +39:06

16.  5071 Dace Miezīte              OK AZIMUTSSC       01:21:57 +39:23

17.  5113 Viktorija Bruņina         IndividuālSC       01:22:42 +40:08

18.  6609 Kristīne Miezīte          OK AZIMUTSS14      01:23:05 +40:31


#5 Distance (S65,S12,V12): 9 KP 2.20 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  5047 Hanna Gabriela Ziemiņa    OK AZIMUTSS12      00:26:58

 2.  5049 Renārs Kļaviņš            Grundzāle V12      00:28:12 +01:14

 3.  3773 Austris Kalniņš           OK AlūksneV12      00:29:24 +02:26

 4.  6618 Dita Spalviņa             OK AZIMUTSS12      00:41:16 +14:18

 5.  6617 Madara Celma              OK AZIMUTSS12      00:52:17 +25:19

 6.  6608 Zane Miezīte              OK AZIMUTSS12      00:55:19 +28:21

 7.  6607 Agnese Jaunmuktāne        OK AZIMUTSS12      00:56:02 +29:04

 8.  6606 Anda Jaunmuktāne          OK AZIMUTSS12      00:58:22 +31:24

 9.  6620 Kristiāna Kļāviņa         OK AZIMUTSS12      01:14:21 +47:23

10.  5116 Daniels Blāķis            RJCJD     V12      01:35:09 +68:11

11.  5118 Toms Kozinda              RJCJD     V12      01:35:24 +68:26

12.  5114 Ričards Mūrnieks          RJCJD     V12      01:37:32 +70:34

13.  5115 Vilnis Buldurs            RJCJD     V12      01:41:30 +74:32


#6 Distance (S10,V10): 5 KP 1.50 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  6614 Jānis Ošins               OK AZIMUTSV10      00:09:16

 2.  6610 Emīls Čukurs              OK AZIMUTSV10      00:13:01 +03:45

 3.  5111 Anete Stabiņa             Grundzāle S10      00:13:07 +03:51

 4.  5097 Kitija Abula              Grundzāle S10      00:13:37 +04:21

 5.  5122 Matīss Kalniņš            Grundzāle V10      00:15:15 +05:59

 6.  5125 Markuss Jānis Pommers     Grundzāle V10      00:16:01 +06:45

 7.  5123 Markuss Artūrs Ozols      Grundzāle V10      00:16:03 +06:47

 8.  5124 Eduards Ķesteris          Grundzāle V10      00:16:04 +06:48

 9.  6601 Dāvis Grabovskis          OK AZIMUTSV10      00:27:37 +18:21

10.  6613 Sindija Jirgensone        OK AZIMUTSS10      00:29:44 +20:28


#7 Distance (VV): 11 KP 5.60 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.    17 Atis Heinols              ZVOC      VV       00:36:01

 2.    26 Māris Heinols             ZVOC      VV       00:44:06 +08:05

 3.  5126 Uģis Ozols                ZVOC      VV       01:04:23 +28:22


Orientēšanās