Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Azimuta 2015" 2. kārtas REZULTĀTI

AZIMUTS 2015, 2. kārta. Reiņu mājas


08.04.2015.

Organizators : OK AZIMUTS

Distanču priekšnieks : Aldis Lapiņš


VA Distance (1): 22 KP 8.30 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1973 Otārs Putrālis            OK AZIMUTS 00:54:26

 2.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTS 01:03:10 +08:44

 3.  2513 Ilgvars Caune             Grundzāle  01:04:32 +10:06

 4.  1960 Uldis Velps               OK AZIMUTS 01:14:04 +19:38

 5.  5031 Rolands Rudītis           OK AZIMUTS 01:15:16 +20:50

     2514 Matīss Slikšjānis         Grundzāle  DQ      

VB Distance (2): 15 KP 6.30 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  4184 Raivis Grīviņš            Burkānciem 00:55:07

 2.  2655 Raivis Ošiņš              Smiltene   00:56:30 +01:23

 3.  5064 Kaspars Lārmanis          Aumeisteri 00:58:25 +03:18

 4.  5065 Kalvis Punte              Smiltene   01:06:29 +11:22

 5.  5121 Gaidars Caune             OK AZIMUTS 01:12:56 +17:49

 6.  1214 Didzis Čakārnis           Smiltene   01:13:51 +18:44

 7.  1975 Jānis Kuprišs             Grundzāle  01:15:52 +20:45

     1904 Edgars Spirido            OK AZIMUTS DQ      

V35 Distance (2): 15 KP 6.30 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5141 Ģirts Pakalns             KSK        00:49:15

 2.  5107 Dainis Bormanis           OK AZIMUTS 00:50:38 +01:23

 3.  3689 Raivis Kalniņš            OK Alūksne 00:51:47 +02:32

     5050 Oskars Mucenieks          Smiltene   DQ      

V45 Distance (2): 15 KP 6.30 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTS 00:45:40

 2.  1984 Aigars Savickis           OK AZIMUTS 00:50:50 +05:10

 3.    88 Kārlis Magons             OK AZIMUTS 00:53:34 +07:54

 4.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTS 00:55:13 +09:33

 5.  1962 Guntars Cīrulis           OK AZIMUTS 00:55:22 +09:42

 6.   675 Ilmārs Brikmanis          Individuāl 00:55:48 +10:08

 7.  5133 Aivars Radziņš            Bitīte     01:01:25 +15:45

 8.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle  01:03:31 +17:51

 9.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTS 01:06:10 +20:30

SA Distance (3): 16 KP 5.70 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    42 Liene Brūvele             OK AZIMUTS 00:43:38

 2.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTS 00:54:31 +10:53

 3.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTS 01:01:00 +17:22

V55 Distance (3): 16 KP 5.70 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTS 00:58:36

 2.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTS 01:01:25 +02:49

 3.  1959 Andrejs Lācis             OK AZIMUTS 01:05:58 +07:22

 4.  5599 Mārtiņš Latvers           RJCJD      01:25:57 +27:21

 5.  5076 Vairis Krauklis           Vecie Buki 01:30:48 +32:12

 5.  5134 Vilis Mednis              Vecie Buki 01:30:48 +32:12

V16 Distance (3): 16 KP 5.70 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Renārs Kokorēvičs         Pūznis     00:49:34

 2.  2631 Druvis Čakārnis           Smiltene   01:00:54 +11:20

 3.  2512 Toms Krumeņš              Grundzāle  01:05:50 +16:16

 4.  2690 Oto Rainers Strazdiņš     RJCJD      01:14:38 +25:04

S35 Distance (3): 16 KP 5.70 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1204 Daiga Krēsliņa            Pūznis     01:00:35

 2.     0 Ilze Heinola              ZVOC       01:27:01 +26:26

 3.    60 Maija Gudēna              Valka      01:29:47 +29:12

SB Distance (4): 14 KP 4.10 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2522 Antra Ķikute              Ķikuti - 9 00:43:33

 2.  1963 Gunta Dudele              OK AZIMUTS 00:46:25 +02:52

 3.  5131 Linda Lapiņa              Bitīte     00:59:33 +16:00

 4.  5038 Elita Šulca               OK AZIMUTS 01:05:15 +21:42

 5.  1964 Inga Kārkliņa             Valka      01:24:21 +40:48

S45 Distance (4): 14 KP 4.10 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  3613 Dace Ikšele               Jaunpiebal 00:42:34

 2.  9980 Gerda Sirmā               Pūznis OK  00:46:51 +04:17

 3.  1941 Vēsma Selga               Valka      00:54:21 +11:47

 4.  5132 Ilona Radziņa             Bitīte     01:05:33 +22:59

 5.  2696 Ilze Zariņa               Jaunpiebal 01:06:51 +24:17

S16 Distance (4): 14 KP 4.10 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Signe Sirmā               OK AZIMUTS 00:34:04

 2.  2501 Elīna Skopāne             RJCJD      00:38:43 +04:39

 3.  1226 Rigonda Buša              Grundzāle  00:40:54 +06:50

 4.  2688 Daniela Šakociņa          Grundzāle  00:42:54 +08:50

 5.  1977 Zanda Stabiņa             RJCJD      00:44:53 +10:49

 6.  2649 Agnija Caune              OK AZIMUTS 00:47:29 +13:25

 7.    55 Madara Vaļģe              ZVOC       00:51:49 +17:45

V14 Distance (4): 14 KP 4.10 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2689 Renārs Akmins             OK AZIMUTS 00:42:52

 2.     0 Ralfs Bamulis             Gulbene    00:54:16 +11:24

 3.  5135 Kārlis Rille              RJCJD      01:42:04 +59:12

 4.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD      01:42:10 +59:18

     5116 Daniels Blāķis            RJCJD      DQ      

S55 Distance (5): 13 KP 3.70 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2197 Ilona Vandāna             Seniors    01:03:55

SC Distance (5): 13 KP 3.70 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1991 Renāte Lapiņa             OK AZIMUTS 00:45:53

 2.  5062 Ieva Punte                OK AZIMUTS 00:55:07 +09:14

 3.  1976 Dina Kaupe                OK AZIMUTS 01:02:20 +16:27

 4.  5071 Dace Miezīte              OK AZIMUTS 01:04:49 +18:56

 5.  5120 Sanita Ošiņa              Individuāl 01:04:50 +18:57

 6.  5063 Sanita Lārmane            Aumeisteri 01:05:24 +19:31

 7.  6622 Laura Savicka             OK AZIMUTS 01:15:02 +29:09

 8.    98 Ilze Ciemiņa              Silva      01:23:20 +37:27

 9.  5030 Sandra Makare             Jaunpiebal 01:33:44 +47:51

V65 Distance (5): 13 KP 3.70 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2505 Anatolijs Štainmilers     Seda       00:51:17

 2.  2217 Guntis Upacers            Seniors    00:55:30 +04:13

S14 Distance (5): 13 KP 3.70 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5102 Daniela Brikmane          Bilska     00:56:16

 2.  2667 Annija Slikšjāne          Grundzāle  00:59:59 +03:43

 3.  5004 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle  01:04:31 +08:15

 4.  1951 Dārta Cīrule              OK AZIMUTS 01:04:44 +08:28

 5.  5091 Paula Kubuliņa            RJCJD      01:22:35 +26:19

 6.  5137 Alīsija Apse              Spalvainai 01:22:40 +26:24

 7.  6609 Kristīne Miezīte          OK AZIMUTS 01:38:27 +42:11

S12 Distance (6): 10 KP 2.40 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5047 Hanna Gabriela Ziemiņa    OK AZIMUTS 00:32:13

 2.  6617 Madara Celma              OK AZIMUTS 01:03:46 +31:33

 3.  6608 Zane Miezīte              OK AZIMUTS 01:08:30 +36:17

 4.  6607 Agnese Jaunmuktāne        OK AZIMUTS 01:10:35 +38:22

 5.  6620 Kristiāna Kļāviņa         OK AZIMUTS 01:17:18 +45:05

 6.  6606 Anda Jaunmuktāne          OK AZIMUTS 01:20:51 +48:38

     6618 Dita Spalviņa             OK AZIMUTS DQ      

V12 Distance (6): 10 KP 2.40 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Austris Kalniņš           Alūksne -  00:26:04

 2.  5049 Renārs Kļaviņš            Grundzāle  00:26:41 +00:37

 3.  5138 Sandris Janovs            Grundzāle  00:33:23 +07:19

     5115 Vilnis Buldurs            RJCJD      DQ      

     5136 Agris Bārda               RJCJD      DQ      

S10 Distance (7): 5 KP 1.00 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5097 Kitija Abula              Grundzāle  00:16:40

 2.  5111 Anete Stabiņa             Grundzāle  00:18:33 +01:53

 3.  6603 Emīlija Seņka             OK AZIMUTS 00:18:59 +02:19

 4.     0 Emīlija Punte             EMIforest  00:26:16 +09:36

V10 Distance (7): 5 KP 1.00 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  6602 Modris Smorodins          OK AZIMUTS 00:15:53

 2.  5122 Matīss Kalniņš            Grundzāle  00:17:41 +01:48

 3.  6610 Emīls Čukurs              STPS       00:17:43 +01:50

 4.  5123 Markuss Artūrs Ozols      Grundzāle  00:20:06 +04:13

 5.  5125 Markuss Jānis Pommers     OK AZIMUTS 00:21:14 +05:21

 6.  6601 Dāvis Grabovskis          OK AZIMUTS 00:21:50 +05:57

 7.  6614 Jānis Ošiņš               OK AZIMUTS 00:22:51 +06:58

 8.  5130 Adrians Moruzs            Ezīši      00:25:21 +09:28

     5143 Dainārs Bušs              Grundzāle  DQ      

VV Distance (8): 17 KP 7.30 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    26 Māris Heinols             ZVOC       00:51:18

 2.    17 Atis Heinols              ZVOC       00:51:29 +00:11

 3.  5144 Mārīte Knēta              MONA       01:00:51 +09:33

 4.  5139 Gints Ezeriņš             Meridiāns  01:01:40 +10:22

 5.  1960 Uldis Velps               OK AZIMUTS 01:02:01 +10:43

 6.  5141 Ivo Lupkins               Meridiāns  01:04:48 +13:30

 7.  5145 Aiga Strazdiņa            Meridiāns  01:16:45 +25:27

SV Distance (9): 11 KP 6.00 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5140 Laine Lupkina             Meridiāns  00:53:59

#1 Distance (VA): 22 KP 8.30 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  1973 Otārs Putrālis            OK AZIMUTSVA       00:54:26

 2.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTSVA       01:03:10 +08:44

 3.  2513 Ilgvars Caune             Grundzāle VA       01:04:32 +10:06

 4.  1960 Uldis Velps               OK AZIMUTSVA       01:14:04 +19:38

 5.  5031 Rolands Rudītis           OK AZIMUTSVA       01:15:16 +20:50

     2514 Matīss Slikšjānis         Grundzāle VA       DQ      

#2 Distance (VB,V35,V45): 15 KP 6.30 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTSV45      00:45:40

 2.  5141 Ģirts Pakalns             KSK       V35      00:49:15 +03:35

 3.  5107 Dainis Bormanis           OK AZIMUTSV35      00:50:38 +04:58

 4.  1984 Aigars Savickis           OK AZIMUTSV45      00:50:50 +05:10

 5.  3689 Raivis Kalniņš            OK AlūksneV35      00:51:47 +06:07

 6.    88 Kārlis Magons             OK AZIMUTSV45      00:53:34 +07:54

 7.  4184 Raivis Grīviņš            BurkānciemVB       00:55:07 +09:27

 8.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTSV45      00:55:13 +09:33

 9.  1962 Guntars Cīrulis           OK AZIMUTSV45      00:55:22 +09:42

10.   675 Ilmārs Brikmanis          IndividuālV45      00:55:48 +10:08

11.  2655 Raivis Ošiņš              Smiltene  VB       00:56:30 +10:50

12.  5064 Kaspars Lārmanis          AumeisteriVB       00:58:25 +12:45

13.  5133 Aivars Radziņš            Bitīte    V45      01:01:25 +15:45

14.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle V45      01:03:31 +17:51

15.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTSV45      01:06:10 +20:30

16.  5065 Kalvis Punte              Smiltene  VB       01:06:29 +20:49

17.  5121 Gaidars Caune             OK AZIMUTSVB       01:12:56 +27:16

18.  1214 Didzis Čakārnis           Smiltene  VB       01:13:51 +28:11

19.  1975 Jānis Kuprišs             Grundzāle VB       01:15:52 +30:12

     1904 Edgars Spirido            OK AZIMUTSVB       DQ      

     5050 Oskars Mucenieks          Smiltene  V35      DQ      

#3 Distance (SA,V55,V16,S35): 16 KP 5.70 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.    42 Liene Brūvele             OK AZIMUTSSA       00:43:38

 2.     0 Renārs Kokorēvičs         Pūznis    V16      00:49:34 +05:56

 3.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTSSA       00:54:31 +10:53

 4.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTSV55      00:58:36 +14:58

 5.  1204 Daiga Krēsliņa            Pūznis    S35      01:00:35 +16:57

 6.  2631 Druvis Čakārnis           Smiltene  V16      01:00:54 +17:16

 7.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTSSA       01:01:00 +17:22

 8.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTSV55      01:01:25 +17:47

 9.  2512 Toms Krumeņš              Grundzāle V16      01:05:50 +22:12

10.  1959 Andrejs Lācis             OK AZIMUTSV55      01:05:58 +22:20

11.  2690 Oto Rainers Strazdiņš     RJCJD     V16      01:14:38 +31:00

12.  5599 Mārtiņš Latvers           RJCJD     V55      01:25:57 +42:19

13.     0 Ilze Heinola              ZVOC      S35      01:27:01 +43:23

14.    60 Maija Gudēna              Valka     S35      01:29:47 +46:09

15.  5076 Vairis Krauklis           Vecie BukiV55      01:30:48 +47:10

15.  5134 Vilis Mednis              Vecie BukiV55      01:30:48 +47:10

#4 Distance (SB,S45,S16,VC,V14): 14 KP 4.10 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.     0 Signe Sirmā               OK AZIMUTSS16      00:34:04

 2.  2501 Elīna Skopāne             RJCJD     S16      00:38:43 +04:39

 3.  1226 Rigonda Buša              Grundzāle S16      00:40:54 +06:50

 4.  3613 Dace Ikšele               JaunpiebalS45      00:42:34 +08:30

 5.  2689 Renārs Akmins             OK AZIMUTSV14      00:42:52 +08:48

 6.  2688 Daniela Šakociņa          Grundzāle S16      00:42:54 +08:50

 7.  2522 Antra Ķikute              Ķikuti - 9SB       00:43:33 +09:29

 8.  1977 Zanda Stabiņa             RJCJD     S16      00:44:53 +10:49

 9.  1963 Gunta Dudele              OK AZIMUTSSB       00:46:25 +12:21

10.  9980 Gerda Sirmā               Pūznis OK S45      00:46:51 +12:47

11.  2649 Agnija Caune              OK AZIMUTSS16      00:47:29 +13:25

12.    55 Madara Vaļģe              ZVOC      S16      00:51:49 +17:45

13.     0 Ralfs Bamulis             Gulbene   V14      00:54:16 +20:12

14.  1941 Vēsma Selga               Valka     S45      00:54:21 +20:17

15.  5131 Linda Lapiņa              Bitīte    SB       00:59:33 +25:29

16.  5038 Elita Šulca               OK AZIMUTSSB       01:05:15 +31:11

17.  5132 Ilona Radziņa             Bitīte    S45      01:05:33 +31:29

18.  2696 Ilze Zariņa               JaunpiebalS45      01:06:51 +32:47

19.  1964 Inga Kārkliņa             Valka     SB       01:24:21 +50:17

20.  5135 Kārlis Rille              RJCJD     V14      01:42:04 +68:00

21.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD     V14      01:42:10 +68:06

     5116 Daniels Blāķis            RJCJD     V14      DQ      

#5 Distance (S55,SC,V65,S14): 13 KP 3.70 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  1991 Renāte Lapiņa             OK AZIMUTSSC       00:45:53

 2.  2505 Anatolijs Štainmilers     Seda      V65      00:51:17 +05:24

 3.  5062 Ieva Punte                OK AZIMUTSSC       00:55:07 +09:14

 4.  2217 Guntis Upacers            Seniors   V65      00:55:30 +09:37

 5.  5102 Daniela Brikmane          Bilska    S14      00:56:16 +10:23

 6.  2667 Annija Slikšjāne          Grundzāle S14      00:59:59 +14:06

 7.  1976 Dina Kaupe                OK AZIMUTSSC       01:02:20 +16:27

 8.  2197 Ilona Vandāna             Seniors   S55      01:03:55 +18:02

 9.  5004 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle S14      01:04:31 +18:38

10.  1951 Dārta Cīrule              OK AZIMUTSS14      01:04:44 +18:51

11.  5071 Dace Miezīte              OK AZIMUTSSC       01:04:49 +18:56

12.  5120 Sanita Ošiņa              IndividuālSC       01:04:50 +18:57

13.  5063 Sanita Lārmane            AumeisteriSC       01:05:24 +19:31

14.  6622 Laura Savicka             OK AZIMUTSSC       01:15:02 +29:09

15.  5091 Paula Kubuliņa            RJCJD     S14      01:22:35 +36:42

16.  5137 Alīsija Apse              SpalvainaiS14      01:22:40 +36:47

17.    98 Ilze Ciemiņa              Silva     SC       01:23:20 +37:27

18.  5030 Sandra Makare             JaunpiebalSC       01:33:44 +47:51

19.  6609 Kristīne Miezīte          OK AZIMUTSS14      01:38:27 +52:34

#6 Distance (S65,S12,V12): 10 KP 2.40 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.     0 Austris Kalniņš           Alūksne - V12      00:26:04

 2.  5049 Renārs Kļaviņš            Grundzāle V12      00:26:41 +00:37

 3.  5047 Hanna Gabriela Ziemiņa    OK AZIMUTSS12      00:32:13 +06:09

 4.  5138 Sandris Janovs            Grundzāle V12      00:33:23 +07:19

 5.  6617 Madara Celma              OK AZIMUTSS12      01:03:46 +37:42

 6.  6608 Zane Miezīte              OK AZIMUTSS12      01:08:30 +42:26

 7.  6607 Agnese Jaunmuktāne        OK AZIMUTSS12      01:10:35 +44:31

 8.  6620 Kristiāna Kļāviņa         OK AZIMUTSS12      01:17:18 +51:14

 9.  6606 Anda Jaunmuktāne          OK AZIMUTSS12      01:20:51 +54:47

     5115 Vilnis Buldurs            RJCJD     V12      DQ      

     6618 Dita Spalviņa             OK AZIMUTSS12      DQ      

     5136 Agris Bārda               RJCJD     V12      DQ      

#7 Distance (S10,V10): 5 KP 1.00 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  6602 Modris Smorodins          OK AZIMUTSV10      00:15:53

 2.  5097 Kitija Abula              Grundzāle S10      00:16:40 +00:47

 3.  5122 Matīss Kalniņš            Grundzāle V10      00:17:41 +01:48

 4.  6610 Emīls Čukurs              STPS      V10      00:17:43 +01:50

 5.  5111 Anete Stabiņa             Grundzāle S10      00:18:33 +02:40

 6.  6603 Emīlija Seņka             OK AZIMUTSS10      00:18:59 +03:06

 7.  5123 Markuss Artūrs Ozols      Grundzāle V10      00:20:06 +04:13

 8.  5125 Markuss Jānis Pommers     OK AZIMUTSV10      00:21:14 +05:21

 9.  6601 Dāvis Grabovskis          OK AZIMUTSV10      00:21:50 +05:57

10.  6614 Jānis Ošiņš               OK AZIMUTSV10      00:22:51 +06:58

11.  5130 Adrians Moruzs            Ezīši     V10      00:25:21 +09:28

12.     0 Emīlija Punte             EMIforest S10      00:26:16 +10:23

     5143 Dainārs Bušs              Grundzāle V10      DQ      

#8 Distance (VV): 17 KP 7.30 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.    26 Māris Heinols             ZVOC      VV       00:51:18

 2.    17 Atis Heinols              ZVOC      VV       00:51:29 +00:11

 3.  5144 Mārīte Knēta              MONA      VV       01:00:51 +09:33

 4.  5139 Gints Ezeriņš             Meridiāns VV       01:01:40 +10:22

 5.  1960 Uldis Velps               OK AZIMUTSVV       01:02:01 +10:43

 6.  5141 Ivo Lupkins               Meridiāns VV       01:04:48 +13:30

 7.  5145 Aiga Strazdiņa            Meridiāns VV       01:16:45 +25:27

#9 Distance (SV): 11 KP 6.00 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  5140 Laine Lupkina             Meridiāns SV       00:53:59


Orientēšanās