Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

AZIMUTA VASARA 2018, 3. kārta

AZIMUTA VASARA 2018, 3. kārta, Gulbenes novads, Velēna, Augstie kalni

VA Distance (1): 20 KP 6.300km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1973 Otārs Putrālis            OK AZIMUTS 00:41:44

 2.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs    00:48:15 +06:31

     5031 Rolands Rudītis           OK AZIMUTS DQ      

V35 Distance (1): 20 KP 6.300km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  7095 Jānis Riža                Concorde   00:47:36

 2.  2626 Ēriks Ūdris               Meridiāns  00:50:57 +03:21

 3.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTS 00:52:56 +05:20

SA Distance (2): 16 KP 5.200km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2649 Agnija Caune              RJCJD      00:44:04

 2.     0 Laura Igaviņa             Lejasciems 00:45:14 +01:10

 3.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTS 00:52:11 +08:07

 4.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTS 00:52:49 +08:45

 5.  2522 Antra Ķikute              Ķikuti-99  00:56:00 +11:56

V45 Distance (2): 16 KP 5.200km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTS 00:39:41

 2.  5107 Dainis Bormanis           OK AZIMUTS 00:48:09 +08:28

 3.  2079 Jānis Lucāns              Valmiera   00:48:50 +09:09

 4.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTS 00:49:42 +10:01

 5.  4010 Sarmis Āboliņš            OK Alūksne 00:50:14 +10:33

 6.  3711 Viesturs Zaķis            OK Alūksne 00:51:38 +11:57

 7.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene   00:58:30 +18:49

 8.     0 Ģirts Teilāns             Baisie eži 01:03:54 +24:13

V55 Distance (2): 16 KP 5.200km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    88 Kārlis Magons             Branti     00:43:09

 2.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTS 00:45:29 +02:20

 3.  2506 Gatis Jansons             Individuāl 00:46:01 +02:52

 4.  1962 Guntars Cīrulis           OK AZIMUTS 00:49:33 +06:24

 5.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTS 00:50:28 +07:19

 6.  7081 Pēteris Blumbergs         Mežmalas   00:53:24 +10:15

 7.  7034 Viesturs Ziediņš          Amatciems  00:54:00 +10:51

 8.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTS 00:58:32 +15:23

V16 Distance (2): 16 KP 5.200km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  7059 Normunds Zaharāns         OK Pūznis  00:50:57

S35 Distance (2): 16 KP 5.200km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  8895 Anda Grāpēna              Individuāl 00:50:37

 2.  3613 Dace Ikšele               OK AZIMUTS 00:53:03 +02:26

 3.  3760 Sanita  Vilciņa           OK Alūksne 00:53:44 +03:07

 4.  1204 Daiga Krēsliņa            OK Pūzis   00:56:03 +05:26

 5.  3684 Inese Žīgure              Ilzene     00:57:13 +06:36

VB Distance (3): 10 KP 4.100km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5065 Kalvis Punte              OK AZIMUTS 00:29:42

 2.  5064 Kaspars Lārmanis          Aumeisteri 00:36:17 +06:35

 3.  7078 Ģirts Pakalns             PRO BILD   00:39:46 +10:04

 4.  2631 Druvis Čakārnis           Smiltene   00:39:51 +10:09

 5.  1214 Didzis Čakārnis           Smiltene   00:39:52 +10:10

 6.   115 Zaļais Zaļais             Baisie eži 00:41:17 +11:35

 7.  8864 Kārlis Prauliņš           Sēlijas me 00:41:57 +12:15

 8.  7036 Ansis Rudzītis            Rauna      00:52:51 +23:09

S45 Distance (3): 10 KP 4.100km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5185 Līga Ābelniece            Jaunpiebal 00:50:50

V14 Distance (3): 10 KP 4.100km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  7045 Ansis Rudzītis            Rauna      00:55:28

 2.     0 Imants Graudiņš           Rauna      00:59:42 +04:14

SB Distance (4): 10 KP 3.000km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5062 Ieva Punte                Individuāl 00:45:30

 2.  1951 Dārta Cīrule              OK AZIMUTS 00:45:40 +00:10

 3.  5066 Dace Miezīte              OK AZIMUTS 00:50:52 +05:22

 4.  5038 Elita Šulca               Smiltene   00:51:30 +06:00

S55 Distance (4): 10 KP 3.000km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2618 Sarmīte Vlodare           OK Pūznis  00:47:19

V65 Distance (4): 10 KP 3.000km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  6600 Agris Kronbergs           Variņi     00:41:24

 2.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis  00:46:15 +04:51

S14 Distance (4): 10 KP 3.000km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5190 Elīza Zeiļuka             Azimuts OK 00:41:30

S65 Distance (5): 7 KP 2.100km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1901 Andra Veita               Individuāl 00:41:41

S12 Distance (5): 7 KP 2.100km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5111 Anete Stabiņa             Grundzāle  00:22:23

 2.     0 Jasmīna Pakalne           Smiltene   00:32:04 +09:41

SC Distance (5): 7 KP 2.100km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5063 Sanita Lārmane            OK AZIMUTS 00:23:34

 2.  2401 Baiba Gutāne              Variņi     00:31:09 +07:35

 3.     0 Ilze Pētersone            Smiltene   00:31:14 +07:40

 4.  2400 Vineta Gutāne             Variņi     00:31:32 +07:58

 5.  8917 Ilze Pilsnibure           Smiltene   00:35:54 +12:20

 6.     0 Eva Groševa               Gulbene    00:48:46 +25:12

 7.     0 Keita Tišanova            Gulbene    00:48:58 +25:24

 8.     0 Indra Tišanova            OK Pūznis  00:49:08 +25:34

     3704 Laila Uiska               Lejasciems DQ      

VC Distance (5): 7 KP 2.100km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2684 Nils Johansons            Individuāl 00:16:00

 2.  3703 Armands Lūkins            Lejasciems 00:20:02 +04:02

S10 Distance (6): 5 KP 1.500km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5097 Kitija Abula              Grundzāle  00:11:18

 2.  5205 Marta Morīte              Grundzāle  00:14:55 +03:37

 3.     0 Sofija Johansone          Jaunpiebal 00:15:51 +04:33

 4.     0 Rasa Sila                 Jaunpiebal 00:19:07 +07:49

 5.     0 Annija Pilsnibure         Smiltene   00:19:36 +08:18

 6.  7037 Kristīne Rudzīte          Rauna      00:22:29 +11:11

 7.  5146 Emīlija Punte             OK AZIMUTS 00:25:59 +14:41

V10 Distance (6): 5 KP 1.500km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Matīss Pogulis            Jaunspieba 00:19:05

 2.     0 Hugo Pakalns              PRO BILD   00:19:24 +00:19

 3.     0 Adrians Moruzs            OK AZIMUTS 00:19:27 +00:22

 4.     0 Teodors Punte             Kokrade    00:26:03 +06:58

 5.     0 Renārs Lārmanis           Aumeisteri 00:27:54 +08:49

 6.     0 Valters Tišanovs          OK Pūznis  00:34:30 +15:25

 7.     0 Dāvis Groševs             OK Pūznis  00:34:35 +15:30

 8.     0 Tomass Andersons          Baisie eži 00:38:57 +19:52

        0 Adrians Moruzs            OK Azimuts DQ      

Orientēšanās