Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz Jelgavu cīnīties par Vislatvijas labākās skolas titulu orientēšanās sportā dosies arī grundzālieši un smiltenieši

19. aprīlī Jelgavā notiks “Latvijas Skolu orientēšanās kausa” noslēguma posms, kurā tiks noskaidrota gan Vislatvijas labākā skola orientēšanās sportā, gan izcīnīta sacensību galvenā balva – SporIdent atzīmēšanās komplekts skolai.


Noslēguma posmam šobrīd dalību pieteikušas jau 32 skolas un teju 300 skolēni. Daļai šis posms būs pēdējā iespēja kvalificēties atlikušajām vietām pusfinālā, taču pusfinālā jau iekļuvuši tie skolēni, kuri reģionālajos posmos savās grupās izcīnījuši pirmās un otrās vietas. 


Lai sacensībās piedalītos, skolu jāpārstāv vienai komandai, kuras sastāvā būtu vismaz trīs dalībnieki, tostarp vismaz viena meitene. Sacensībās skolēni sacenšas četrās dažādās vecuma grupās, bet skolu kopvērtējumā tiks vērtēti trīs labākie vienas skolas skolēnu (tajā skaitā vismaz vienas meitenes) rezultāti kvalifikācijas skrējienā.


Reģistrācija sacensību centrā 19. aprīlī sāksies no plkst. 10.30, bet kvalificēties pusfinālam skolēni varēs sev ērtā laikā no plkst. 11 līdz 13.30. Pusfināls sāksies plkst. 14, bet fināls pēc stundas, plkst. 15, lai jau plkst. 16.30 apbalvotu uzvarētājus.


Atgādinām – tie skolēni, kuri jau ieguvuši vietu pusfinālā, obligāti jāiekļauj pieteikumā dalībai noslēguma posmā, pretējā gadījumā viņa vietā cīnīsies noslēguma posma kvalifikācijas dalībnieki.Pieteikties sacensībām var sacensību mājas lapā www.skolukauss.lof.lv līdz sestdienas, 15. aprīļa, 23:59. 

Katrai skolai ir iespēja savus pieteikumus labot un papildināt, izmantojot uz e-pastu nosūtīto labošanas saiti.Papildu orientēšanās sacensībām skolēniem būs pieejamas arī citas aktivitātes, to vidū iespēja apmeklēt Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Jelgavas pili (gida pavadībā plkst. 13 un 14) , kā arī iesakām skolu komandām kāpt Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī un izbaudīt neaizmirstamos Jelgavas skatus.

Grundzāles pamatskola

20170415-2028-screenshot-3.jpg

Smiltenes vidusskolas jaunsargu vienība

20170415-2031-screenshot-4.jpg


Orientēšanās