Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemeļu divdienas 3

Otro uzvaru pēc kārtas Latvijas kausā izcīna  Ilgvars Caune uzvarot V-16 grupā  30 dalībnieku konkurencē.

Pagājušās nedēļas nogalē, 11. un 12.aprīlī Carnikavas apkārtnē norisinājās divu dienu orientēšanās sacensības “Ziemeļu divdienas”. Sacensības notika gan orientēšanās skrējienā gan velo orientēšanās. Pavisam sacensībām bija pieteikušies sportiskās inteliģences  530 dalībnieki.

Sacensības organizēja orientēšanās klubs „Kāpa”, Latvijas Orientēšanās federācija, IK „Māra -9, sadarbībā ar Carnikavas novada domes finansiālo atbalstu. “Ziemeļu divdienas” ir Latvijas kausa otrais posms. Sacensību pirmajā dienā orientieristi sacentās vidējā distancē, bet svētdien – garajā distancē.

 Dalībnieki sacentās orientēšanās distancēs Carnikavas apkārtnei raksturīgajos ātrajos, bet interesantajos apvidos.

Sacensībās piedalījās arī 28 Azimuts OK-Smiltenes BJSS orientieristi. Pirmo reizi Latvijas kausa sacensībās startēja Smiltenes BJSS jaunās treneres Lienes Brūveles audzēkņi. Šoriez vēl godalgotās vietas izpalika mazās sacensību pieredzes un ātrā apvidus dēļ. Audzēkņi ir perspektīvi un motivēti uzrādīt labus rezultātus. No Smiltenes jaunajiem orientieristiem šoriez veiksmīgākais Jānis Ošiņš, kurš izcīnīja 6. vietu V-10 grupā. 

Pārējo orientieristu veiksmīgākie starti:

  Sacensību pirmajā dienā uzvaru S-8 grupā izcīnīja Kitija Abula. Viņa vēl iet bērnudārzā un bija ļoti priecīga ka spēja uzvarēt par sevi vecākās  pirmās klases meitenes.

To ka treniņos ieguldītais darbs nav bijis veltīgs jau otro reizi šogad pierādīja Ilgvars Caune uzvarot V-16 grupā pieklājīgā 30 dalībnieku konkurencē.

Panākums arī Ilgvara treniņu biedram Matīsam Slikšjānim izcīnot 3. vietu V-18 grupā.

Trešajā vietā arī Hanna Gabriela Ziemiņa S-12 grupā.

Pieaugušo grupās starp savu grupu līderiem finišēja Otārs Putrālis un  Mārtiņš Godiņš izcīnot attiecīgi otro un trešo vietu V-40 grupā un Vita Cīrule trešo vietu S-45 grupā.    

Otrās dienas garā distance sākās ar spēcīgu vēju un lietu. Lielākajai daļai tā arī nācās veikt visu distanci cīnoties ar vēju un lietu. 

Šajos ekstrēmajos apstākļos vislabāk jutās Vita Cīrule izcīnot uzvaru S-45 grupā.

Savu pirmās dienas rezultātu uzlaboja Matīss Slikšjānis izcīnot 2. vietu.  Labākais šāgada starts izdevās Renāram Akminam kurš V-14 grupā 38 dalībnieku konkurencē finišēja trešajā vietā.     

Stabils rezultāts Mārtiņam Godiņam finišējot otreiz trešajā vietā.


Divu dienu summā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena tika aicināts Smiltenes BJSS audzēknis- grundzālietis Ilgvars Caune V-16 grupā. Viņš otrās vietas ieguvēju pārspēja par vairāk kā sešām minūtēm. Trešās vietas Kitijai Abulai S-8 un Matīsam Slikšjānim V-18.     

Pieaugušo grupās otrā vieta Vitai Cīrulei S-45, šajā grupā vēl Vidagai Gaigalai ceturtā vieta. Trešā vieta Ilgvara tētim Gaidaram Caunem V21B grupā.  Trešais arī  Mārtinš Godiņš V-40 atstājot nepilnu pusminūti aiz sevis ceturtajā vietā  Otrāru Putrāli.

Vieta olimpiskajā sešiniekā  Hannai Gabrielai Ziemiņai un Anetei Annai Strazdiņai S-12  un Agnijai Caunei S-14 , kā arī Pārslai Kuprišai S-18 un Ievai Godiņai S-35.   

 Velorientēšanās distancē devās Aivis Zetmanis. Viņam labāk veicās sacensību otrajā dienā izcīnot 6. vietu.

Rauzēnietis Veits Toms , kurš pārstāv klubu Purva bridējs divu dienu summā izcīnīja trešo vietu.     

Pārējie sacensību rezultāti  http://live.kapa.lv/

 Nākamais Latvijas kausa izcīņas posms gaidāms jau šonedēlas nogalē, kad Rīgā, pie Bumbu kalna notiks “Rīgas kausi”.

Savukārt visu šo nedēļu Rīgas Magnēts aicina pie sevis ciemos uz Rīgas orientēšanās nedēļu.

 Šajās sacensībās startēs arī Artūrs Pauliņš.

Komentāri 3

redzīgais

Vai tad neviena vairāk nebija,ko fotografēt kā tikai P u t r ā l i !!!!!!!
Kaut kur jau tas sāk apnikt!!!!!!! Lai labāk iemācās veikt savu darbu?

pirms 4 gadiem, 2015.04.15 17:39

piekrutējs

Pilnīgi piekrītu, ka ir neinteresanti aplūkot foto tikai ar vienu cilvēku!

pirms 4 gadiem, 2015.04.18 21:01

Orientēšanās