Orientieristi sporto Lieldienās

Garajās brīvdienās Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi un OK "Azimuts" sportistipanākumus guva Latvijas kausa posmā Baldonē un "Lieldienu balvā 2011" Vecāķos.

Orientēšanās treneris Māris Stabiņš informē, ka Latvijas kausa posmā 23. un 24. aprīlī piedalījās 450 orientieristu, kuru vidū bija septiņi Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi un pieci OK "Azimuts" pārstāvji. Pirmajā dienā S12 grupā uzvarēja Elīna Skopāne un V21B - M. Stabiņš, savukārt 3. vietu izcīnīja S8 grupas dalībniece Anna Anete Strazdiņa un S14 - Anete Čama.

Otrajā dienā no mūsējiem pie uzvaras tika vienīgi S10 grupas dalībniece Zanda Stabiņa.Tomēr kopvērtējumā 1. vietu izcīnīja A.A. Strazdiņa un E. Skopāne, 3. pozīcijā A. Čama. Līdz godalgotajai vietai nedaudz pietrūka V14 Matīsam Slikšjānim, V18 Edgaram Spirido, V21B M. Stabiņam, V35 Mārtiņam Godiņam un S35 Ievai Godiņai, kuri divu dienu summā izcīnīja 4. vietu. V16 grupas dalībniekiem Valdemāram Nullem un Kristapam Zālītim attiecīgi 6. un 7. vieta.

25. aprīlī "Lieldienu balvā 2011" Smiltenes novada orientieristi ieguva šādas vietas: S12 grupā 2. Agnija Caune, V12 3. Ilgvars Caune, V14 3. M. Slikšjānis, 7. Niks Ramanis un 10. Roberts Aubēns, S12 5. Z. Stabiņa un V35 10. M. Stabiņš.