Orientierists izcīna uzvaru 1

18. novembrī netālu no Sietiņieža notika orientēšanās sacensības "Skrien, lai Latvijai spēcīgs cilvēks tiek", kurās visi dalībnieki startēja vienā vecuma grupā. Sacensībās piedalījās arī vairāki Valkas rajona orientieristi.

 

Tajās uzvarēja grundzālietis Artūrs Pauliņš, 7. vietā Jānis Nulle, 10. Māris Stabiņš, 16. Jānis Nulle (juniors), 39. Aldis Lapiņš, 49. Alla Mellēna. Nedaudz sliktāk veicās Valdemāram Nullem un Juris Mellēnam, viņiem attiecīgi 64. un 67. vieta. Pavisam šajās sacensībās, kas norisinājās Latvijas deviņdesmitgades jubilejā, piedalījās 92 orientieristi.

 

Grundzālietis M. Stabiņš apgalvo, ka šāda veida sacensības vajadzētu rīkot biežāk, neskatoties uz to, ka šoreiz balvā tikai prieks par labi pavadīto dienu.

 

"Sacensībās kontrollaikā - stundā un 30 minūtēs - dalībniekiem jāapmeklē pēc iespējas lielāks punktu skaits, kuriem bija vērtības no viens līdz pieci. Starta brīdī sportisti saņēma tukšu karti bez kontrolpunktiem. Tos pēc iespējas ātrāk pašiem nācās pārzīmēt no paraugkartes un tad jādodas distancē," par interesantajām orientēšanās sacensībām stāsta M. Stabiņš.

Komentāri 1

Sports