Orietēšanās: Iegūst medaļas vidējā distancē

26. februārī Daugavpilī notika Latvijas čempionāts orientēšanās ar slēpēm vidējā distancē. Sacensībās startēja Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknes Anete Čama un Elīna Skopāne kopā ar savu treneri Māris Stabiņu.

Anete jau šogad paspējusi kļūt par Latvijas čempioni S-14 grupā sprintā un garajā distancē. Vidējā distancē, kas bija 3,4 kilometrus gara ar desmit kontrolpunktiem, šoreiz meiteni pārspēja Austra Zušēvica no OK „Kāpa". Anete savu medaļu kolekciju papildināja ar sudraba godalgu.

„Elīna S-12 grupā pārspēja trīs konkurentes un finišēja ar septīto rezultātu. Pierādījās tas, ka, arī dzīvojot Latvijā, ir vajadzīgas un jāmācās svešvalodas, jo startā Elīnai radās problēmas sazināties ar tiesnesi, kura runāja krieviski,"stāsta orientieristu treneris.

M. Stabiņš startēja grupā V-35 un 9,1 kilometra garo distanci ar 20 kontrolpunktiem veica otrais, tādējādi iegūstot sudraba godalgu.