Otrās līgas komandas cīnās par 4. -8. vietu

Smiltenes novada atklātajā basketbola čempionātā sestdien norisinājās divas spēles otrās līgas komandām. „Bonaparti" ar rezultātu 65:49 pārspēja „Balvu Bastionu" bet „Vudlande 2007" tika galā ar Lobērģu komandas pretestību, uzvarot spēli ar 63:47.

Lai sadalītu vietas no ceturtās līdz astotajai Smiltenes novada atklātā basketbola čempionāta otrās līgas komandas aizvada papildus apli.

Kā pirmie laukumā tikās Blomes komanda „Bonaparti" un „Balvu Bastions". Regulāro turnīru „Bonaparti" noslēdza piektajā vietā, bet „Balvu Bastions" ieņēma septīto vietu.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, kurā vadībā pārmaiņus atradās abas komandas. Pirmo ceturtdaļu ar minimālu pārsvaru noslēdza blomēnieši 18:17. Otrās spēles desmit minūtes veiksmīgāk iesāka „Balvu Bastions" basketbolisti, kuri veica izrāvienu 6:0. Tomēr turpinājumā, pateicoties veiksmīgai Raita Baloža spēlei uzbrukumā, „Bonaparti" atguva vadību. Pēc pirmā puslaika 31:26 blomēniešu labā.

Otrajā puslaikā vadību saglabāja „Bonaparti", kas pēc trešās ceturtdaļas savu pārsvaru palielināja līdz 11 punktiem 46:35. Pēdējā spēles ceturksnī „Balvu Bastionam" neizdevās pietuvoties rezultāta starpībā, kā rezultātā Blomes komanda izcīnīja uzvaru ar rezultātu 65:49.

Lielisku spēli uzvarētāju rindās aizvadīja Raitis Balodis, kurš guva 31 punktu, bet 14 un 9 punkti attiecīgi Arņa Palma un Jura Ļebedeva kontā. „Balvu Bastions" komandā rezultatīvākais spēlētājs bija Kaspars Ješkins, kurš pretinieku grozā sameta 17 punktus. 14 punktus guva Kaspars Kozlovskis, bet ar 10 punktiem izcēlās Gatis Rubņikovičš.

Otrajā spēlē laukumā tikās „Vudlande 2007", un Lobērģu koamndu basketbolisti. Regulārajā sezonā labāk veicās „vudlandiešiem", kuri līdz pēdējai spēli saglabāja iespēju cīnīties par medaļām, tomēr beigās bija jāsamierinās ar ceturto vietu, savukārt Lobērģi, izcīnot divas uzvaras, ieņēma sesto vietu.

Pirmajā ceturtdaļā pēc lieliskas Mārtiņa Sorokina spēles uzbrukumā „Vudlande 2007" iekrāja 5 punktu pārsvaru 15:10. Puslaika otrajā pusē Edgars Avotiņš īsā laikā guva 7 punktus, panākot izlīdzinājumu (17:17), tomēr turpinājumā „vudlandieši" atguva pārsvaru, noslēdzot pirmās 20 spēles minūtes savā labā ar 32:26.

Trešajā ceturtdaļā turpinājās līdzīga cīņa, kurā vadību spēja saglabāt „vudlandieši". Pirms izšķirošās ceturtdaļas viņiem 9 punktu pārsvars 44:35. Pēdējās desmit spēles minūtēs laukumā notikumus kontrolēja „Vudlande 2007", tādējādi izcīnot uzvaru ar rezultātu 63:47.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais spēlētājs bija Mārtiņš Sorokins, kurš izcēlās ar 19 punktiem, bet Mārtiņš Pelēcis un Normunds Liepa guva attiecīgi 11 un 10 punktus. Lobērģu komandā Edgars Avotiņš pretinieku grozā sameta 14 punktus, bet Jāņa Dzenīša un Ingara Priedes kontā 9 un 7 punkti.