Pasaules Sniega dienas aktivitātes Valkā pārceltas uz nenoteiktu laiku

Pasaules Sniega dienas aktivitātes Valkā šīs nedēļas nogalē nenotiks nepiemērotu laika apstākļu dēļ. Valkas pilsētas un pagastu sporta organizatori uzsver, ka Sniega dienas aktivitātes nav iespējams nodrošināt sniega trūkuma dēļ, un informē, ka Sniega diena tiek pārcelta uz nenoteiktu laiku. 

Pasaules Sniega diena ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) ikgadējs sniega festivāls, kas dod bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega, radīt patīkamas atmiņas, kā arī iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē.

Visā pasaulē popularitāti iegūstošā “Pasaules Sniega diena 2017” šogad tiks atzīmēta trīs dienas: no 13. – 15. janvārim sesto gadu pēc kārtas.

Pasaules Sniega diena ir kļuvusi jau par tradīciju, un tā norit daudzās vietās Latvijā janvāra trešajā svētdienā. Pasaules sniega diena kļuvusi par iecienītu pasākumu, un aizvadītajā gadā tā svinēja pusapaļo jubileju, jo tika organizēta piekto reizi. 

Pasaules Sniega dienas pasākumi Valkā norisināsies tiklīdz būs piemēroti laikapstākļi, tādēļ pasākumu apmeklētāji aicināti sekot līdzi aktuālajai informācijai Valkas novada mājas lapā www.valka.lv un pašvaldības kontos sociālajos tīklos.


Sports