Pašvaldība finansiāli atbalsta volejbola komandu „Burtnieku novads”

Šodienas Burtnieku novada pašvaldības domes sēdē tika pieņemts lēmums sniegt finansiālu atbalstu biedrībai "Valmieras rajona volejbola klubs" 948 latu apmērā. Summu paredzēts novirzīt volejbola komandai "Burtnieku novads", kas šonedēļ uzsāk dalību Latvijas nacionālajā līgā.

 

Uz domes sēdi bija uzaicināts volejbola komandas treneris Lauris Grāvelis, kurš informēja deputātus par situāciju Latvijas nacionālajā līgā, tās izspēles kārtību, kā arī sniedza skaidrojumu lūgtā finansējuma izmantošanai. Konkrētā naudas summa paredzēta komandas nodrošināšanai līdz šā gada beigām, apmaksājot dalības maksu nacionālajā līgā, tiesnešu, transporta un citus izdevumus.

 

 

Šogad dalībai nacionālajā līgā pieteikušās 11 komandas, kurām šosezon tiek dota iespēja ne tikai cīnīties par uzvaru savā turnīrā, bet gan arī valsts čempionāta medaļām. Latvijas augstākajā volejbola līgā "Schenker" šosezon nepieciešamo finansējumu spējušas atrast tikai trīs komandas, pārējās pieaicinot no Lietuvas un Igaunijas, tāpēc arī mainīta nacionālā čempionāta medaļnieku noteikšanas kārtība.

 

Tā paredz, ka šosezon labāko trijnieks tiks noteikts, saliekot kopā šīs trīs vienības no "Schenker", kurām pretstatīs tās trīs komandas, kuras sasniegs visaugstvērtīgākos rezultātus nacionālajā līgā.

 

Tas nozīmē, ka veiksmes gadījumā arī "Burtnieku novads" varēs cīnīties par Latvijas čempionāta medaļām.

 

Pašvaldības deputāti, apstiprinot finansējumu sezonas pirmajai daļai, pauda apņēmību arī nākamā budžeta ietvaros atrast iespēju palīdzēt volejbolistiem.

Sports