Pēc daudzu gadu pārtraukuma Blomē atkal notika pludmales volejbola turnīrs (papildināts ar fotogrāfijām) 3

Trešdien Blomē noslēdzās pludmales volejbola sacensības, kas astoņu nedēļu garumā vienkopus pulcēja bariņu vietējo, smilteniešus un palsmaniešus. Blomēniešiem šīs nebija tikai sacensības, bet gan iespēja labi pavadīt laiku un iepazīt jaunus domubiedrus.

Pludmales volejbols Blomē šovasar notika pēc daudzu gadu pārtraukuma. Sākotnēji to bija iecerēts vietējiem iedzīvotājiem uzspēlēt sava prieka pēc, tomēr sportiskais gars kļuva lielāks. Padzirdējuši, ka Blomē notiek rosība, nopietnu konkurenci vietējiem radīja jaunieši no Smiltenes un Palsmanes.

"Kolosāli, ka mums ir kāds, kas uzņēmās rīkot pludmales volejbolu. Paldies par to sporta skolotājam Jurim Bērziņam. Viss sākās ziemā ar zāles volejbolu, bet gribējās arī kaut ko vasarā. Lai Juris nebūtu viens, atbalstīju viņu šajās aktivitātēs. Pašam volejbols ļoti patīk, tas ir kā hobijs," saka blomēnietis Nauris Anderšmits, kurš spēlēja pārī ar Līvu Krūmiņu.

Sajūtas ir labas

Abi aizdomājas, ka vienīgi vairāk varēja būt vietējo komandu, kaut gan interesanti ir sacensties arī ar meistarības ziņā spēcīgākajiem smilteniešiem. Šīs vasaras sportisko aktivitāšu vaininieks Blomes pamatskolas sporta skolotājs Juris Bērziņš domā, ka priekš pirmajām sacensībām ir labi. "Volejbolu spēlējām katru trešdienu un pavisam piedalījās deviņas komandas. Uz diviem laukumiem tas nav maz," viņš secina.

J. Bērziņš arī pats ar lielu azartu iesaistījās spēļu procesos. "Kopā ar jaunajiem ir forši, pats uzreiz jūtos labāk. Ja jau vietējiem jauniešiem patīk, tad kāpēc ar viņiem kopā neuzbumbot. Arī meistarība uzlabojas, vismaz varu pārservēt pāri laukumam," smaidot atzīst sporta skolotājs.

Trešdien pēdējā Blomes pludmales volejbola sacensību kārtā valdīja draudzīga un, protams, sportiska atmosfēra. Cīņas abos volejbola laukumos iesākās pēc pulksten 18, bet noslēdzās īsi pirms 22, kad dalībniekus sagaidīja kāds pārsteigums. Pēc labi pavadīta laika astoņu trešdienu garumā organizators apbalvoja labākos pārus. Kopvērtējumu noteica, ņemot vērā sešu labāko kārtu rezultātus.

Sponsori dalībniekiem bija sarūpējuši gardus kliņģerus, dzirkstošu dzērienu. J. Bērziņš labākajiem pasniedza arī naudas prēmiju, par to jaunieši neslēpa sajūsmu. Šīs vasaras pludmales volejbolā laurus plūca smiltenieši, bet labākie no blomēniešiem bija L. Krūmiņa un N. Anderšmits.

Komentāri 3

skatītājs2

kopš kura laika Nauris Anderšmits ir Blomēnietis?

pirms 9 gadiem, 2011.08.23 09:11

xxxx

Kopš tā laika , kad atrada savu meiteni Blomē !!!!!! Un ir ritīgs blomēnietis !!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.08.23 21:40

Sports