PHILIPS MTB maratona Smiltenes posms: Jo grūtāk, jo interesantāk 3

Vairāk nekā 500 kalnu riteņbraucēju startēja PHILIPS MTB maratona Smiltenes posmā. Ieradās arī sportisti no Lietuvas un Igaunijas.

PHILIPS MTB maratona dalībnieki sacentās speciāli šīm sacensībām izveidotā jaunā trasē Tepera, Niedrāja un Cērtenes pilskalna mežos, kura nedaudz veda arī pa Smilteni. Atšķirībā no savām spējām sportisti varēja izvēlēties īsāku vai garāku distanci.

Garajā distancē (48,5 kilometri) pirmais finišā iebrauca Reinis Adrijanovs (1988. dzimšanas gads, sporta klubs "NM Marss"), veicot trasi vienā stundā un 46 minūtēs.

No Valkas rajona kalnu riteņbraucējiem šajā maratona distancē kopvērtējumā ātrākais bija viņa komandas biedrs smiltenietis Jānis Rezins juniors ('"NM Marss").

Apvaicātie sportisti trasi atzina par smagu, tehniski sarežģītu, taču interesantu. "Odziņas" bija, piemēram, uzbraucieni Niedrāja meža stāvajos kalnos, kur vienai daļai nācās nokāpt no divriteņa un doties augšup kājām, un upes šķērsošana zem tilta uz šosejas netālu no Pavāriem.

Sacensības dažādās distances vietās vēroja gana daudz līdzjutēju. Starta un finiša zonā sportistus un viņu atbalstītājus ar dziesmām uzmundrināja grupa "Apvedceļš".

Plašāk par sacensībām un Valkas rajona sportistu rezultātiem tajās lasiet laikraksta "Ziemeļlatvija" otrdienas, 27. maija, numurā.

Komentāri 3

MTB fans

Paldies organizatoriem par trasi! Bija forši - kross, nevis maratons!

pirms 13 gadiem, 2008.05.25 15:42

turks

Izcila sacīkste, paldies Brakovsku ģimenei un Marksa k-am par patiešām interesanto un azartisko distanci.

pirms 13 gadiem, 2008.05.26 07:55

Aiga

Pilnībā piekrītu iepriekš rakstītajam :)

pirms 13 gadiem, 2008.05.29 11:40

Sports