Piedalās starptautiskās orientēšanās sacensībās

No 19. līdz 22. jūnijam Lietuvā, Kuršu kāpā, notika starptautiskās orientēšanās sacensības "Takas 2009". Tajās starp 770 dalībniekiem bija arī desmit Valkas rajona bērnu un jaunatnes sporta skolas orientieristi.

 

Pirmajā dienā Pervalkas apkārtnē visveiksmīgākā bija Anete Čama D12A grupā. Pirmās dienas starts veiksmīgs arī Elīnai Skopānei D10 un Nikam Stālmeisteram H12B. Otrajā dienā garajā distancē tik labi neveicās. Vienīgais panākums - 3. vieta N. Stālmeisteram.

 

Trešajā dienā sprints Nidā orientieristiem prasīja maksimālu ātrumu un koncentrēšanos. Šeit A. Čamai trešais rezultāts un N. Stālmeisteram otrais labākais.

 

Pēdējā starptautisko sacensību diena bijusi visinteresantākā, jo daudzas distances izveidotas pa smilšaino Nidas kāpu, kas atrodas Krievijas robežas tuvumā. A. Čama distancē devās kā otrā, minūti un 28 sekundes aiz lietuvietes Mackevičiūtes.

 

 

Pie ceturtā kontrolpunkta meitenei izdevās savu konkurenti panākt. "Diemžēl tā Aneti pamanīja un līdz finišam saglabāja savu vietu, pārspējot grundzālieti par trijām sekundēm," bilst treneris Māris Stabiņš.

 

Uz goda pjedestāla kāpa arī N. Stālmeisters. Viņam arī 2. vieta. D10 grupā E. Skopāne startēja kā sestā, bet finišēja trešā. Šajā grupā Zandai Stabiņai astotais rezultāts.

 

Labi startēja H12A grupas puiši Matīss Slikšjānis un Niks Ramanis. Viņiem attiecīgi 10. un 11. vieta. Savās grupās trīspadsmitie rezultāti Edgaram Spirido H16 un Artūram Gulbim H18. H55 Aldim Lapiņam 7. vieta un H40 M. Stabiņam 15.

Sports