Pietuvojas lielās balvas izcīņas finālam galda tenisā

Sporta kluba "Vidzeme" galda tenisisti Juris Siliņš un Aigars Rubenis pēc Mazsalacas domes lielās balvas izcīņas pirmspēdējās kārtas kopvērtējumā ieņem attiecīgi otro un ceturto vietu. Šajā posmā startēja vēl citi galda tenisisti no Smiltenes.

Par Mazsalacas domes lielās balvas izcīņas 4. kārtu interesi izrādīja arī sportisti no Somijas. Pavisam sacensībās piedalījās vairāk nekā 50 galda tenisistu. Smiltenietis J. Siliņš zaudēja tikai Pērnavas pārstāvim, tādējādi iegūstot 2. vietu. Aiz godalgotajām vietām palika pārējie "Vidzeme" sportisti: 6. A. Rubenis, 22. Viesturs Jundzis, 32. Ilmārs Kauliņš un 34. Māris Brammanis.

Jāpiebilst, ka J. Siliņš un A. Rubenis šosezon startēja visos izcīņas posmos, līdz ar to kopvērtējumā ierindojas labāko sportistu vidū. Kā stāsta J. Siliņš, jau tagad zināms, ka arī pēc pēdējās kārtas kopvērtējumā viņš saglabā otro pozīciju.

"Izvērtējot situāciju, ir skaidrs, ka nevaru izcīnīt pirmo vietu, tāpat nepastāv iespēja noslīdēt uz leju. Taču Aigaram viss izšķirsies pēdējā posmā, jo šobrīd viņš un Mazsalacas galda tenisists kopvērtējumā ieņem vienādu punktu skaitu," tā J. Siliņš. Izšķirošā kārta būs 9. aprīlī, bet jau svētdien kluba "Vidzeme" sportisti dosies uz Latvijas galda tenisa čempionātu komandu cīņās.

Sports