Pīrsa Bola kauss aizceļo uz Aizkraukli

Valkā jau ceturto reizi notika te dzimuša izcila matemātiķa, pasaulē pazīstama Bola - Brauera teorēmas pamatlicēja, talantīga šahista Pīrsa Bola (1865 - 1921) atceres turnīrs šaha ātrspēlē.

Šoreiz par kausu sacentās šaha spēles cienītāji no Aizkraukles, Rūjienas, Valmieras, Valgas un Valkas.Pirmo vietu ar deviņiem punktiem izcīnīja Uldis Melderis no Aizkraukles.

Otro un trešo vietu dalīja Vsevolods Dudzinskis un Mairis Kanasts no Valkas. Aiz viņiem palika Ulo Rataseps no Valgas. Skolnieku konkurencē uzvarēja Igors Matvejevs, bet sievietēm - Anda Krauze (Aizkraukle).

Iepriekšējo gadu turnīros ir uzvarējuši Arturs Neikšāns, Mairis Kanasts un Lauris Laimiņš.Nākamās sacensības notiks 18. oktobrī Variņos. Tie būs Edmunda Gubāta un Antona Gabriša atceres turnīri. Sacensību sākums pulksten 11.00