Pludmales volejbola turnīrs Lugažu beach karalis 2011

Jau šo sestdien, 16.jūlijā plkst.10.00 Lugažu ciemā, smilšu pludmales volejbola laukumos tiks noskaidrots Valkas novada spēcīgākais pludmales volejbolists, kurš sacentīsies par titulu turnīrā „Lugažu beach karalis 2011", ko organizē vietējā biedrība „Traktorciems".

9.jūlijā noslēdzās pieteikšanās dalībai turnīrā. Dalībnieku atsaucība bija necerēti liela un tā vietā, lai laukumos dotos 16 dalībnieki, organizatori nolēma dalībnieku skaitu palielināt līdz 20 spēlētājiem. Diemžēl nepieteicās neviena daiļā dzimuma pārstāve, tādēļ netiks rīkots atsevišķs turnīrs par „ Lugažu beach princeses 2011" titulu.

Sacensībās piedalīsies 20 spēlētāji 4 apakšgrupās, katru spēli spēlējot ar citu partneri, cīnoties par uzvarām un gūtajiem punktiem individuāli, pierādot savu spēju ātri adaptēties un saspēlēties.

Fināla spēlēs finālisti drīkstēs izvēlēties sev spēles partneri, bet titulu „Lugažu beach karalis 2011" saņems tikai viens volejbolists. Visi turnīra dalībnieki saņems piemiņas veltes, bet divi finālisti - īpaši turnīram veidotus apdrukātus T-kreklus.

16.jūlijā no plkst.9:00 - 10:00 Lugažos pie ūdenstorņa pludmales volejbola laukumiem -reģistrācija un izloze, plkst.10:00 - spēļu atklāšana un sacensību sākums.

Tiekamies 16.jūlijā Lugažos, lai noskaidrotu Valkas novada beach karali!

Sports