Pludmales volejbolisti turpina cīņas

Turpinās "Valmiera Beach 2011" pludmales volejbola turnīrs, kurā sekmīgi piedalās divas komandas no Smiltenes. Vīriešiem atlikušas vēl divas spēļu kārtas, bet sievietēm - viena.

Smiltenieši Normunds Liepa un Jānis Lapiņš no SIA "Privātbūve" 8. kārtā ar izcīnītajiem 50 punktiem dalīja 5. - 6. vietu ar komandas "A&R" volejbolistiem, kuri šajā kārtā ieguva 46 punktus.

"Šoreiz, kā jau darba dienā, bija mazāk komandu - 10, taču, kā vienmēr, cīņas bija ļoti sīvas. Mums acīmredzot pietrūka gan spēka, gan veiksmes, lai iekļūtu pusfinālā," atzīst Normunds Liepa. Viņš piebilst, ka visvairāk sarūgtina tas, ka nācās zaudēt komandai, kura grupu turnīrā uzvarēta.

"Acīmredzot pretinieki bija izanalizējuši mūsu spēles stilu un viņiem spēle izdevās veiksmīgāk. Mums vienmēr ir mazliet "par īsu", lai iekļūtu pusfinālā," turpina Normunds. "Privātbūve" piedalīsies arī atlikušajās divās kārtās. Pašlaik abi puiši ar 276 punktiem turnīrā ieņem 4. vietu. Arī šajā kārtā vīru konkurencē uzvarēja galvenie favorīti "Resnie putni", un viņi faktiski vairs nav aizsniedzami.

Sieviešu turnīram ir četras kārtas, un sacensības notiek tikai sestdienās. 3. posmā 3. vietu izcīnīja smiltenietes Elza Cīrule un Zane Cera, izcīnot 66 punktus. Pašlaik ar 122 punktiem viņas ieņem 3. vietu kopvērtējumā. Jāpiebilst, ka otrajā posmā viņas nepiedalījās.

Jautāta, kā veicas šajā turnīrā, Elza atbild, ka kopumā labi. "Protams, mēs nevaram līdzvērtīgi cīnīties ar volejbolistēm no Murjāņiem, taču konkurence ir laba un varam izspēlēties no sirds," "Ziemeļlatvijai" atzīst Elza. Meitenes ir plānojušas piedalīties arī pēdējā turnīra posmā.

Sports