Puiši kačā muskuļus un uzkrāj spēkus 1

16. oktobrī Valkas ģimnāzijas sporta halles trenažieru zālē notika instruktora Jura Stankaniča vadītās sacensības spēka vingrinājumos.

 

"Pie mums valdīja saspringta gaisotne, jo deviņi zēni, kas regulāri apmeklē treniņus, no 13 grupas dalībniekiem pārbaudīja savus spēkus četros veidos," informē treneris J. Stankaničs.

Zēniem vajadzēja guļus maksimāli daudz reižu uzspiest stieni, kas svēra 60 procentus no personīgā svara. Pēc tam bija pievilkšanās pie stieņa, vēdera preses vingrojumi, turot kājas leņķī, un "krucifikss" - izstieptās rokās jānotura hanteles.

Cīņa bija ļoti spraiga, jo neviens nevēlējās palikt pēdējais. Vissīvākā konkurence bija par 1. vietu, kurā ar 104,5 punktiem uzvarēja Ivo Pielis, atstājot aiz sevis Armandu Valtiņu (103,8).

 

Arī starp trešo un ceturto vietu pavisam niecīga punktu starpība - 3. Dmitrijs Utkinss (84,5), 4. Artūrs Pielis (82,6). "Šīs sacensības pierādīja, ka zēnu entuziasms un cenšanās īstenot izvirzītos mērķus ir vainagojušies panākumiem," pārliecināts instruktors.

Komentāri 1

lacis

Interesanti uzzinat, kads virsraksts bus nakosajam zurnalista rakstam.

pirms 11 gadiem, 2009.10.22 13:47

Sports