Pulcēsies sacensībās „Valmieras velokross”

Sestdien 2011. gada 15. oktobrī Valmierā, J.Daliņa stadionā un tā apkārtnē notiks „Valmieras velokross", kuru organizē Vidzemes olimpiskais centrs un Valmieras velo vienība, ziņo vocsports.lv

Sacensības, kuras notiek saskaņā ar SRS ( UCI ) riteņbraukšanas krosa sacensību noteikumiem, notiks dažādās vecuma un meistarības grupās. Velokrosa starts tiks dots 12:00.

Sacensības „Valmieras velokross" paredzētas ikvienam sportiskās dzīves veida cienītājam, kurš labprāt pārvietojas ar velosipēdu un grib izjust sacensību garu, kā arī kopības sajūtu ar līdzīgi domājošiem. Organizatori ir parūpējušies, lai tiktu nodrošināta piemērota distance un attiecīga konkurence ikvienam dalībniekam bērnu, jauniešu, pieaugušo, Elites, kā arī senioru grupā.

Tiks izveidoti divi marķēti sacensību apļi - 3 km garais aplis, kā arī 400 m garais bērnu aplis. Veicamo apļu skaits būs atkarīgs no dalības konkrētajā vecuma vai meistarības grupā. Jāpiebilst, ka šajās sacensībās nav velosipēda izvēles ierobežojumi un ikviens var startēt ar sev piemērotāko braucamo.

Visiem dalībniekiem būs iespēja cīnīties par organizatoru un sponsoru sarūpētajām balvām, jo velokrosā tiek vērtēts katra dalībnieka individuālais starts, katrā vecuma grupā atsevišķi. Tiek apbalvoti 1. līdz 3. vietas ieguvēji katrā vecuma grupā.

Skatīt sacensību NOLIKUMU

Pieteikšanās un dalības maksaIepriekšējie pieteikumi jāiesūta līdz 14. oktobrim plkst.: 12:00 uz e-pastu: [email protected]ību dienā reģistrācija un starta numuru saņemšana no plkst.: 10:00.Numurus neizniegs 15min. pirms katra brauciena starta.

Dalības maksa sacensībās ir 3 Ls. Bezmaksas dalība ir Bērnu grupas dalībniekiem - zēnu grupai 1997-2000g.dz. un jaunietēm 1995g.dz. un jaunākām.

Dalības maksu var samaksāt starta vietā pie sacensību numuru saņemšanasVai ar pārskaitījumu :

Biedrība"Valmieras velo vienība"Salnu iela 8ValmieraReģ.nr. 50008102801Swift : LV62HABA0551013699957Norādot : Vārdu, Uzvārdu, dalības maksa Valmieras velokross

Valmieras velokrosu atbalsta:Valmieras piens, Valmiermuižas alus un Sport2000

Sports