Rajona sportistiem labi rezultāti

Brīvdienās vairāki Valkas rajona autosportisti veiksmīgi piedalījās sacensībās, kurās guva godalgotas vietas. Vienīgi autosportistu Raimondu Tiltiņu Latvijas čempionātā Bauskā pievīla jaunuzbūvētā mašīna "Seat".

 

26. jūlijā Bauskā norisinājās Latvijas čempionāta autokrosā vieglajām automašīnām 3. posms un Baltijas čempionāts D3A bagijiem. No Valkas rajona čempionātā piedalījās smiltenietis Raimonds Tiltiņš un valcēnieši Eduards Iesalnieks un Māris Stalis.

 

R. Tiltiņš sacensībās startēja ar jaunuzbūvēto automašīnu "Seat", kura gan tika pabeigta neilgi pirms čempionāta.

 

Tehniskā sporta kluba "Smiltene" valdes priekšsēdētājs Vairis Tralla pastāstīja, ka R. Tiltiņa mašīnu piemeklēja tehniskas ķibeles, tāpēc viņš izlēma fināla braucienā nepiedalīties.

 

Eduards Iesalnieks Open klasē izcīnīja 2. vietu, arī Māris Stalis 1600 klasē bija 2.

 

Tajā pašā dienā notika arī Igaunijas čempionāta 4. posms kravas automašīnām un bagijiem. Šajā čempionātā smiltenietim Andrim Jurciņam negadījuma dēļ pietrūka noteikto apļu skaits, lai iekļūtu A finālā.

 

Bet Aigars Ozoliņš, iekļūstot A finālā, izcīnīja 7. vietu.

 

Dienu vēlāk Jelgavā norisinājās Supersprints, kurā VAZ klasē augstāko vietu izcīnīja smiltenietis Edgars Tralla.

 

Viņš savu uzvaru vērtē labi, jo konkurence bijusi spēcīga. "Grūti gāja, bet bija vērts pacensties. Man patīk dažādi sporta veidi, bet šis ir vistuvākais sirdij. Tāpēc esmu gandarīts," sajūtas pauž E. Tralla.

 

Viņš atklāja, ka pirmā braucien laikā ar sāncenšiem rezultāts atšķīries tikai par sekundi.

Sports