Rajona vieglatlēti izcīna godalgotas vietas Igaunijā 5

Valkas rajona un Smiltenes pilsētas sporta skolu vieglatlēti izcīnījuši medaļas starptautiskās sacensībās vieglatlētikā, kas notika Igaunijas pilsētā Veru.

Sacentās bērni un pusaudži no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Somijas. Viņi startēja divās vecuma grupās: 1992. - 1993. gadā dzimuši un 1994. gadā dzimuši un jaunāki. Sacensības notika lodes grūšanā, augstlēkšanā, tāllēkšanā, skriešanā un trīssoļlēkšanā.

No Valkas rajona sportistiem godalgas savās vecuma grupās izcīnīja: augstlēkšanā - Klāvs Karlsons (Valka; 1,80 metri; 1. vieta), Agnese Briede (Valka; 1,55 m; 2. v), Līva Ciemiņa (Smiltene; 1,50 m; 2. v.), Sindija Grēna (Smiltene; 1,55 m; 3. - 4. v.); 2000 metru skrējienā - Didzis Laķis (Valka; 6 minūtes un 55 sekundes); tāllēkšanā - Daiga Peneze (Smiltene; 5,02 m;1. v.), Dana Sīpola (Smiltene; 4,86 m: 3. - 4. v), Mārcis Grēns (Smiltene; 5,66 m; 2. v.); lodes grūšanā - Līna Mūze (Smiltene; 13,23 m; 2. v.); 60 metru barjerskrējienā - Līva Ciemiņa (Smiltene; 9,8 s; 2. v.)

60 metru skrējienā - Jolanta Kaupe (Valka; 8,35 s; 2. v.). J. Kaupe izcīnīja otro vietu arī 200 metru skrējienā ar rezultātu 27,84 sekundes. 60 metru barjerskrējienā zēniem 3. vietu izcīnīja Roberts Priste (Valka; 9,18 s).

Savā vecuma grupā D. Peneze vēl izcīnīja 6. vietu 60 metru bajerskrējienā (9,7 s), bet L. Mūze - 8. vietu (9,8 s). S. Grēna ierindojās 7. vietā tāllēkšanā ar 4,67 metrus tālu lēcienu. D. Laķis bija ceturtais labākais lodes grūšanā (11,08 m). K. Karlsons šajā disciplīnā ierindojās 7. vietā (9,93 m). M. Grēns izcīnīja 8. vietu augstlēkšanā (1,60 m).

Pirmajā desmitniekā iekļuva vēl citi Valkas rajona sportisti. Valkas rajona sporta skolas audzēkne Liene Krieviņa izcīnīja 7. vietu lodes grūšanā (9,40 m), bet Karīna Rudus - 9. vietu 60 metru skrējienā (8,97 s). Tāllēkšanā 9. vietā - smiltenietis Reinis Lācis (5,56 m). Viņam arī 5. vieta 60 metru barjerskrējienā (9,54 s).

Augstlēkšanā - 6. vietā Jānis Martinsons (Valka; 1,60 m). 200 metru skrējienā 10. vietā ierindojās Sandis Skrodelis (Valka; 25,63 s), bet 60 metru skrējienā - 10. vietā Arturs Johansons (Valka; 8,27 s).