Rajonu novusā pārstāv varinieši 1

Sācies Latvijas 2008. gada vīriešu komandu čempionāts novusā. Vienīgā Valkas rajona pārstāve šajās sacensībās ir komanda "Variņi".

 

Komanda dibināta šogad. Tajā spēlē trīs "vecie buki" Ilmārs Pavasars, Lauris Petrovs un Mārtiņš Kalns (komandas kapteinis) un divi jauni sportisti bez valsts spēļu pieredzes Armands Elstiņš un Kristaps Rudzītis.

 

Jaunpienācēji Latvijas čempionātā startē otrajā līgā. Tajā komandai "Variņi" būs jāaizvada 16 spēles piecās kārtās. Līgā startē pavisam 17 komandas.

 

Atbilstoši izlozei Variņu novusisti spēlēs otrās līgas A apakšgrupā kopā ar novusa klubu (NK) "Aloja" un "Valmiera - 2".

 

"Ar šīm komandām jau ir aizvadītas pirmās kārtas spēles, kuras notika Valmierā," stāsta M. Kalns. "Pirmie rezultāti nav tik iepriecinoši, kā gribējām sagaidīt. Ja ar NK "Aloja" spēle bija līdzvērtīga, neraugoties uz piedzīvoto zaudējumu, tad valmierieši pierādīja, ka ir galvas tiesu pārāki. Varbūt mums pietrūka izturības, taču domāju, ka nospēlējām atbilstoši pašreizējam līmenim. Liels prieks, ka komandas dalībnieki spēlēja ļoti līdzvērtīgi, jo īpaši Kristaps Rudzītis."

 

Variņu novusisti secina, ka pirmās spēles bija smaga, bet vērtīga mācībstunda. Tagad viņi zina, kādām niansēm jāpievērš uzmanība un kāda spēles tehnika jāpieslīpē. Šobrīd sportisti trenējas čempionāta nākamajai kārtai, kas notiks Valmierā 13. oktobrī.

Komentāri 1

kristīne

Malači! Konkurence tomēr ir,jo spēcīgas komandas. Es pati spēlēju sieviešu komandu mačos, bet tomēr esmu no Valkas un protams turu īkšķus par Jums.Tagad dzīvoju Rīga, bet esmu valcēniece. Lai Jums veicas.

pirms 12 gadiem, 2008.10.02 16:29

Sports