„Ražots Baltijā” brīvdienās gaida sporta fanus 1

Izstādē Ražots Baltijā 2011 sestdien un svētdien varēs sastapt Latvijā populārus sportistus. Latvijas Fanu organizācijas teltī 16.aprīlī no 14.00 līdz 15.00 viesosies basketbola kluba TTT Rīga meitenes, no 15.00 līdz 16.00 varēs sastapt basketbola komandas VEF Rīga galveno treneri Ramunas Butautas. Būs iespēja iegūt autogrāfu, piedalīties konkursos un nopelnīt dažādas balvas, kā arī noskatīties spēles VEF Rīga pret Lietuvas Rytas skaistākos mirkļus.

Svētdien 17.aprīlī no 17.00 līdz 18.00 viesosies Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans. Būs iespēja uzdot dažādus jautājumus, piedalīties konkursos un nopelnīt dažādas balvas - hokeja kreklu, šalles, cepurītes, grāmatu ar Kirova Lipmana autogrāfu. Tāpat arī noskatīties skaistākos Latvijas hokeja izlases pavasara spēļu mirkļus.

Ražots Baltijā 2011 būs laba iesildīšanās vieta faniem pirms pasaules hokeja čempionāta.

Rīgas Dinamo fanu kluba dalībniekiem un Yellow Army kausa izcīņas basketbolā dalībnieku karšu īpašniekiem, pie kases uzrādot kartes, ieejas maksa izstādē par latu lētāka - tātad tikai divi lati.

Baltijas valstu ražotāju izstāde notiek no 15. līdz 17.aprīlim Rīgā Skonto hallē E.Melngaiļa ielā 1a. Šāds pasākums notiek pirmo reizi.

Īstus vīru, kas interesējas par sportu, varētu ieinteresēt arī topošā rallija automašīna OSCar eO ar alektropiedziņu un elektrisks motocikls un dažādas Latvijā ražotas laivas.

Bērni vars bez maksas izklaidēties Annels atrakciju laukumā un vizināties ar elektromobili.

Komentāri 1

FlitjaliPlAlp

http://nohejbalkac.sk/forum/posting.php?mode=reply&f=3&t=191859
http://www.czarnygryf.pl/y/posting.php?mode=reply&t=84956

pirms 8 gadiem, 2012.05.04 03:00

Sports