Rezultatīvā spēlē valcēnieši uzvar “Alberts” futbolistus

Piektdien, 3.augustā, rezultatīvā trešās līgas Ziemeļu zonas septītās kārtas spēlē FK “Valka” Salaspilī ar 7:5 (3:1) uzvarēja “Alberts” futbolistus.

Spēle sākās vētraini un līdz 14.minūtei valcēnieši guva divus vārtus, abas reizes precīzs bija Roberts Teters, uz ko “Alberts” atbildēja ar vieniem. 26.minūtē Mariuss Teteris panāca jau 3:1, tomēr vēl līdz puslaika beigām Valkas komanda palika mazākumā – 42.minūtē sarkano kartīti saņēma Ronaldo Veide.

Līdz 54.minūtei “Alberts” spēja rezultātu izlīdzināt, tomēr divu minūšu laikā valcēnieši, spēlējot mazākumā, atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 56.minūtē vārtus no 11 metru atzīmes guva spēlējošais treneris Raivis Graņics, bet pēc divām minūtēm savus trešos vārtus spēlē guva Roberts Teters. Divdesmit minūtes pirms spēles beigām 6:3 panāca Ardis Tokarevs.

Mača 73.minūtē abu komandu sastāvi kļuva līdzīgi, kad otru dzelteno kartīti saņēma mājinieku spēlētājs Kaspars Veisbergs. Tomēr tas netraucēja “Alberts futbolistiem atgūt divus vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz 6:5.

Minūti pirms spēles pamatlaika beigām savus ceturtos vārtus spēlē guva Roberts Teters – 7:5.

Pateicoties šai uzvarai un tam, ka valcēnieši nav zaudējuši pēdējās trijās spēlēs, divās no tām uzvarot, “Valka” futbolisti turnīra tabulā pēc septiņām spēlēm ar astoņiem punktiem pakāpušies uz ceturto vietu.

Roberts Teters ar desmit gūtiem vārtiem ir trešās līgas Ziemeļu zonas rezultatīvāko spēlētāju dalīti pirmajā vietā.

Nākamo spēli FK “Valka” aizvadīs 10.septembrī, kad viesos tiksies ar “FC Gauja” vienību, kam sezonas pirmajā spēlē savā laukumā piekāpās ar 1:3.

Sports