Rīkos ziemas sporta spēles Launkalnē 4

Interesenti laikus var sākt domāt par komandu, lai piedalītos ziemas sporta spēlēs "Metenim pa pēdām", kas plānotas Launkalnē 12. februārī. Startēt drīkstēs gan Smiltenes novada, gan apkārtējo novadu iedzīvotāji, - visi, kuri vēlas.

Katrā komandā jābūt sešiem cilvēkiem. "Būs, ko darīt arī individuāli, turklāt komandu var izveidot uz vietas," pieļauj Launkalnes kluba vadītāja Liene Strazdiņa.

Komandām pēc izvēles būs jāveic orientēšanās distance ar kontrolpunktiem (būs divi varianti atšķirībā no sarežģītības pakāpes) un katrā no tiem jāpilda noteikts uzdevums, piemēram, jāsniedz pirmā palīdzība, jāsien mezgli, jāatbild uz jautājumiem par Latvijas vēsturi, jāvelk virve, jāšķērso indiāņu taka (starp kokiem novilktas virves), jāšauj ar pneimatisko šauteni, jāiekurina ugunskurs, jāšķērso upe, ieāķējoties pār upi pārvilktā trosē, un jātiek galā ar citiem pārbaudījumiem. Pirms sacensībām organizatori piedāvās īsu apmācību kursu.

Individuāli vai komandā varēs sacensties konkursā par atraktīvāko nobraucienu no kalna ar oriģinālāko paša veidotu braucamrīku. Visas dienas garumā varēs sildīties pie ugunskura un cienāties ar tēju. Launkalnes bibliotēkā organizatori piedāvās gatavot maskas un liet sveces.

Sporta spēles L. Strazdiņa organizēs sadarbībā ar 218. Smiltenes jaunsargu vienību un tās vadītāju Mārtiņu Latveru, Launkalnes pagasta pārvaldi, Smiltenes jauniešu domi, zemessardzi un citiem atbalstītājiem.

Komandām jāpiesakās līdz 9. februārim, zvanot Launkalnes kluba vadītājai Lienei Strazdiņai pa tālruni 29773339 vai 25455570. Viņa arī sniegs sīkāku informāciju par sporta spēļu norisi.

Komentāri 4

banāns

tajā laikā tak uz ralliju jābrauc...nevis jābliež pa takām!!!!!!

pirms 10 gadiem, 2011.01.21 09:36

una

nu vienvaard sakot kopeets Jaunie Rīgas sargi :D
bet tas jau tikai labi!

pirms 10 gadiem, 2011.01.21 12:56

una

nu vienvaard sakot kopeets Jaunie Rīgas sargi :D
bet tas jau tikai labi!

pirms 10 gadiem, 2011.01.21 12:56

Sports