Rīt notiks mači auto amatieriem 5

4. janvārī Smiltenē, sporta un atpūtas kompleksā "Teperis", notiks "Smiltenes ziemas kauss 2009" amatieriem ar vieglajām automašīnām trešais posms. Šoziem interesi par pasākumu izrāda arvien jauni dalībnieki.

 

Amatieru mači Smiltenē šajā sezonā notiek vienīgi ziemas apstākļos, kad trasi klāj ledus un sniegs. Tāpēc arī posmu skaits ziemas kausā nav noteikts. Tehniskā sporta kluba "Smiltene" valdes priekšsēdētājs Vairis Tralla pastāstīja, ka sportisti ķer mirkli. Kad ir atbilstoši ziemas apstākļi, tad arī tiek rīkotas sacensības. Tādēļ par nākamā posma norises laiku autosportisti uzzina tikai dažas dienas pirms tām vai pat pēdējā vakarā.

 

Rīt Smiltenes supersprinta trasē jau no pulksten 9.00 līdz 10.50 notiks brīvie treniņi, bet pulksten 11.00 - pirmais starts. Trases garums ir divarpus kilometri. V. Tralla atgādina, ka sacensības sastāv no diviem braucieniem, bet katrs brauciens no diviem apļiem - iesildīšanās un uz laiku. Arī pēc sacensībām, ja būs vēlēšanās, autosportisti varēs turpināt trenēties.

 

Amatieru mači notiek trijās klasēs - priekšas piedziņas, aizmugures piedziņas un pilnpiedziņas. Jāpiebilst, ka radžotas, kā arī sporta riepas sacensībās ir aizliegts izmantot.

Komentāri 5

Dalībnieks

??? bez radzēm vai ar radzēm ir aizliegtas ???

pirms 12 gadiem, 2009.01.03 20:36

OzolaS

http://www.ziemellatvija.lv/autoamatieri.html

pirms 12 gadiem, 2009.01.03 20:47

vairis

Atļauts piedalīties ar ielas riepām bez radzēm. Aizliegts piedalīties ar sporta riepām-tādām, kā BARUM, NIIŠP, MATADOR un utt, kā arī ar radzēm.

pirms 12 gadiem, 2009.01.05 14:03

Sports